1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (13 oy, ortalama puan: 4,54 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
vitra-taharet-musluk

Vitra Taharet Musluk Montajı

Tesisat arızaları arasında en çok rastlanan sorunlardan bir taneside musluk arızasıdır. Zamanla kullanımdan dolayı damlatmaya başlayan musluklar genelde contalarının eskimesinden dolayı damlatırlar. Göbekli musluklarda contadeğişerek arızanın onarımı yapılabilir. Fakat aç kapa musluklarda böyle bir şansımız yoktur. Çünkü göbekleri contalı musluk göbeği gibi değildir. Bu tip musluklarda conta olmaz, bozulunca tamamen değişir. Taharet musluklarında aç kapa olanlar daha kullanışlı olurlar. Damlatma ya da conta değiştirme işi olmaz. Bu sebeple yeni taharet muslukları aç kapa olarak tercih ediliyor. Tabi avantajı olduğu gibi dez avantajıda var. Conta değişimi olmadığından bozulduğu anda çöpe atmak zorunda kalıyoruz. Eskiye nazaran değişim veya tamiratla kimse uğraşmıyor çünkü artık çokca üretim yapıldığı için musluk fiyatları uygun. Eski musluğa conta alıp tesisatçıya takdıracağına yeni musluk takılması daha mantıklı. Tabi elimizden geliyorsa contasını değiştirmek çok daha ekonomiktir. Eğer yeni musluk alınmışsa montajını yaparken çok dikkatli olmalıyız. Ufak bir hata alt kata su sızmasına neden olabilir. Buda alt kata zarar verir su kaçağının yerini bulmak için birde su kaçağı tespit firması çağırısınız. Kısacası bir musluğun maliyeti size çok ağır olur. Anlamadığınız bir iş ise hiç dokunmayın yoksa zarar edersiniz. Aslında herkesin bilmesi gereken şeylerdir musluk montajı gibi ufak tamirat işleri.

Vitra taharet musluk, artema taharet musluk ve ECA taharet musluk çeşitlerimiz ile istanbul avrupa yakasının hizmetindeyiz. Taharet muslukları çok evlerde ve işyeri ofis gibi yerlerde en çok kullanılan açılıp kapatılan musluklardır. Bu musluklar zamanla kullanım süresini yitirip değiştirilmeleri gerekmektedir. Bu yüzden Su tesisat hizmetlerimizin yanında bu kaliteli muslukların montajı ile satışımız mevcuttur. En kısa sürede verdiğiniz adrese servisimiz gelir ve sorununuzu çözer. Vitra musluk arızası için vitra servisi gerekir çünkü servis dışında parça bulunamaz. Tesisatçı firmalar ancak musluğun değişimini yapabilirler.

Vitra musluk tamirlerini yaptırırken bizim tavsiyemiz size en yakın yetkili servisi arayın. Yetkili servislerde her türlü yedek parça bulunduğu için işinizi daha uygun fiyata yaptırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.