1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (31 oy, ortalama puan: 4,35 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Temiz Su Tesisatı

temiz-su-tesisati

Tadilata gireceksiniz ve işine güvenilir bir tesisatçı arıyorsunuz. İşte tam burada kalitesiyle, güven veren hizmetiyle temiz su tesisatlarınızı gözünüz arkada kalmadan yeniliyoruz. Ortalama herkesin tanıdığı tesisatçı vardır fakat, tanıdığınız ustaya güvenmek sizi yanılgıya düşürebilir. Firmamız yaptığı tüm alt yapı tesisatlarına 2 yıl garanti vererek teslim etmektedir. 2 yıl içerisinde oluşan malzemeden kaynaklı ve ustadan kaynaklı tesisat problemlerinizi ücretsiz olarak yapmaktadır. Bunun dışında 2 yıldan sonra oluşan işçilikten kaynaklı şikayetlerinize 5 yıl garanti vermektedir. Tesisat borusuna garanti verilir mi? demeyin. Çünkü tesisatınız evinizin can damarı gibidir. Tesisat çekildikten sonra farz edelim ki boruların üzeri seramikle kaplandı. İşin üzerinden 6 ay geçti ve alt kata bir su sızıntısı oldu. Bunun tamir kırım ve seramiklerini kim karşılayacak. Bu yüzden firmamıza güven duyabilirsiniz. Su tesisat şirketimiz yaptığı tüm işlerin arkasında durduğu için su sızıntısını bulan cihazlara sahiptir. Bu cihazlarla evinize gelip kaçağın yerini buluyoruz. Cebinizden bir kuruş çıkmadan sizi bu sıkıntıdan kurtarıyoruz. İstanbul tesisat olarak temiz su tesisatında 30 yıllık tecrübemiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. İnşaat halindeki binaların yada tadilata girmiş dairelerinizin temiz su tesisatını ve pis su tesisatını tek elden yapabiliyoruz. Uzman ekibimiz ile İstanbul’un her yerinde tadilat işleriniz için bize başvurabilirsiniz.

Demir su borunuzu değiştirin

Eskiyen binalarla birlikte su tesisatınızda zamanla eskimeye başlar. 1990 öncesi binalarda demir boru ile su tesisatlarınız yapılıyordu. Bu demir boru zamanla paslanarak çürüyerek şebeke suyunu içilmez hale getirebilir yada paslanan borudan pislikler gelerek musluğunuzu tıklayabilir. Yenin sistem plastik boru su tesisatlarında bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. Evinizin yada işyerinizin tesisat borularını ve musluklarınızı en ekonomik şekilde ECA musluklar kullanarak değiştirebiliriz.

Su Faturalarını Ucuzlatın

Demir su borularınız yer altında delindiğinde damla damla betona akarak hem faturanızı kabartır hem de alt kat komşunuzun tavanını kabartabilir. İstanbul tesisat olarak su kaçağı olan yeri bulup değiştirebiliriz yada eski su tesisatınızı tamamen değiştirip yerine kaliteli plastik boru kullanarak evinizin temiz su tesisatını ve atık su tesisatını değiştirebiliriz.

Bu içeriği paylaş
Tüm yorumları göster

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.