1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (13 oy, ortalama puan: 4,38 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
taharet-muslugu-tamiri

Taharet musluğu tamiri | Klozet Musluğu Tamiri

Taharet musluğu genelde klozetin sağında bulunan küçük kafalı musluk tur. Bu musluklar ev içerisinde en fazla kullanılan musluk olduğu için zamanla musluk contası eskimeye başlar. Klozet musluğu olarak da bilinen muslukların fiyatı düşük olduğu için çoğu müşteriler yenisi ile değiştirir. Biz bu muslukların tamirini de montajını da yapıyoruz. İster siz musluğu alın isterseniz biz alalım montajı yapalım.

Taharet musluğunda biz ECA markalı muslukları tercih ediyoruz. Bu markalı musluklar en az sorun çıkaran musluklar dır. Topuz kafalı taharet musluğu ince kafalı musluklar gibi birçok çeşidi bulunduğundan seçimi size bırakıyoruz.

Rezervuar muslukları genelde hep açık kalır ve zamanla kullanılmaya kullanılmaya kapanması zorlaşır hatta bazı bazı musluklar suyu tam kapatmamaya başlar. Banyoda bulunan taharet muslukları zamanla pas tutmasından dolayıda kapanmayabilir.

Kalitesiz taharet muslukları mutfak dolabı ve banyo dolabı içerisinde kullanıldığında siz farketmeden damlama yapar. Piyasada 2 liraya satılan taharet muslukları dolaplarınıza ciddi manada zarar verir. Su kaçıran musluk dolabın kabarmasına ve şişmesine sebep olur. Eğer dolabınız sunta ise çürüyen ağaç parçasına dönüşebilir. Ufacık bir arıza size çok pahalı maliyetler çıkarır. Tesisat sisteminizi bu yazımızı okuduktan sonra gözden geçirin. Elinize kağıt peçete alarak musluk diblerinde ıslanma varmı kontrol ediniz. Musluk dibinde oluşan su damlaları alt kat komşunuza su kaçağı olarak inebilir. Alt katınızdan şikayet gelmeden taharet musluklarınızı tamir ettirin yada yenileriyle değiştirin.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.