1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (17 oy, ortalama puan: 4,53 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
su-tesisatindan-gelen-pislikler

Su Tesisatından Gelen Pislikler

Eski su tesisatınız galvaniz boru dediğimiz demir boru ile yapılmış ise su tesisatınızdan yabancı metal atıkları gelmesi normaldir. Resimde görüldüğü gibi borunuzun içi aynı resimdeki şekil gibi olabilir hatta boru çapında daralma görülebilir. Yeni sistem musluklarda bulunan filitrelerden geçemeyen pislikler filtreyi tıkar ve musluktan akan suyun yönünde oynamalara yol açar musluğun bozulduğunu zannedersiniz fakat gelen pislik musluğun deliklerini tıkamıştır. 

Bu konuya önlem olarak su tesisatınızı plastik boruya çevirerek kurtulabilirsiniz. Su tesisatı boruları yenilendikten sonra su kaçağı riskiniz de %95 lere kadar çıkar. Eski demir borular çürüdükten sonra su kaçırmaya başlar. Bizi arayın tesisatınızdaki sıkıntıları çözelim gerekirse su tesisatınızı komple değiştirelim.

Tuvaletiniz geriye su vermeye başladığında yada klozetin sifonuna bastığınızda banyo giderinden taşma yaptığında banyonuzu pislikler basar. Banyonuzun ortasında adeta tuvalet atıkları, pislikler yüzmeye başlar. Çalışmalarımız tıkanan pis su gider borularını temizlemektir. Klozetiniz tıkandığında lütfen sürekli sifona basıp etrafı iyice kirletmeyin. Biz gelene kadar bekleyin ve üst kattaki komşularınızın tuvaleti kullanmaması için ricada bulunun. Çünkü havalandırmadan inen ana boru tıkalıysa üst kat komşularınız klozetini kullandığında yukarıda yaptıkları tüm pislikler sizin banyonuzun ortasından çıkmaya başlar.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.