1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (14 oy, ortalama puan: 4,21 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
en-iyi-su-tesisat-ustalari

Su Tesisat Servis | En İyi Su Tesisat Ustaları

Su tesisat servisi olarak bütün sıhhi tesisat arızalarına kesin ve daimi çözümler üretmekteyiz. Evinizdeki herhangi bir arıza bildiriminizi profesyonelce uzman ekiplerimizle teşhis edip çözümünü yapmaktayız. Evlerdeki bataryalar musluklar başımızı her zaman çok ağrıtmıştır. Suyunuzun boşa akmasına siz de engel olun. Suyunuz hem boş yere akmasın hem de gereksiz yere israftan kaçınalım. Damlatan muslukların sesi de bir süre sonra iyice rahatsızlık vermeye başlıyor ve çekilmeyecek bir hale geliyor. Hemen sıhhi tesisat arıza bildirimi hattımızı arayarak şikayetinizi bildirip musluk servisi isteyerek servis yazdırabilirsiniz. Kesin çözüm için mutlaka profesyonel bir destek alınız.

Evimizde yaşayabileceğimiz bir problemlerden biriside az da olsa tıkanıklık problemidir. Mutfaklarda tuvaletlerde ya da lavabolarda yaşayabileceğimiz bir durumdur bu. Bu pimaş giderlerinden herhangi bir tanesi tıkandığında su arıza servis hattımızı arayarak yardım isteyebilirsiniz. Robot ve kamera sistemlerimizle tıkanıklıklarınızı kırmadan dökmeden cihazlarla hallediyoruz. Uzman ekip ve ekipmanlarımızla size sorun çıkarmak yerine en az hasarla sorunlarınızı gideriyoruz. Tıkanıklıklar açıldıktan sonra hattın içinin temizlenmesi gerekiyorsa bununda çözümünü yıkamayla halledebiliyoruz. Özel cihazlarımızla yaptığımız yıkamadan sonra pimaşınızı ilk haline çeviriyoruz. Yani ilk döşendiyse ne durumdaysa o hale getirebiliyoruz. Su tesisat servisi olarak çözümlerimiz hiç bitmemekte.

Bir diğer problem ise bulunduğumuz yerdeki su kaçaklarıdır. Su kaçağı servisi hizmetimizle bütün sıkıntılarınızı çözebiliyoruz. Su kaçağında kullandığımız cihazlarla temiz su ve pis su kaçaklarınızı net olarak yerini buluyoruz ve onarıyoruz. Temiz su tesisatı problemlerinizi özel su kaçak cihazı olan dinleme aletiyle tam yerini bulup işaretliyoruz. Şayet pis su tesisatınızda kaçak çıkarsa kamera yeri size gösterilip fiyatlandırılıyor. Fiyatlandırmanın sonunda işi ister bize ister bir başkasına yaptırabilirsiniz.

Bir diğer su tesisat servisi petek temizliği işlemidir. İlaçlarla bütün peteklerinizi sökmeden tek tek hepsini makineyle yıkıyoruz. Önce temiz suyla hattın içindeki katı pisliği çamurlaşmayı söküyoruz. Bütün peteklerdeki pisliği aldıktan sonra kalan yapışmış şeyleri almak için ilaçla devir daim yapıyoruz. İlacı bütün peteklerden döndürdükten sonra durulama işlemine geçiliyor ve nötrleştirici ilaçla nötrleştiriliyor. Sıhhi tesisat arıza bildirimi yapın bütün şikayetlerinizden sizi kurtaralım.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.