1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (13 oy, ortalama puan: 4,38 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
her-turlu-su-tesisat-isleriniz-icin-servis-hizmeti

Su Tesisat İşleriniz İçin Servis Hizmeti

Piyasada artık eskisi kadar kolay su tesisat ustası bulunamıyor. Bunun nedeni yeteri kadar usta yetişmemesi ve küçük işlerle kimsenin uğraşmak istememesidir. Çıraklık yapmadan direk masa başı bir iş ve rahat bir çalışma ortamı aranması usta yetişmemesinin en temel sebebidir. Zaten bu tarz ufak işler için usta gelmez gelse de çok para ister. İnsanlar da ille de iyi usta gelsin bize derler. Ancak iyi bir usta asla musluk tamiri için kapı kapı gezmez. Çıraklığı yeni atlatmış kalfalık yapanların işidir genelde bu tarz işler. Su tesisat işleri ilgili bu tarz birine ihtiyaç duyduğunuz da en yakın nalbura sorun sürekli orayla bağlantılı çalışan biri vardır mutlaka. Kendi tanıdığınız sıhhi tesisatçı, inşaatlarda sıfırdan tesisat döşeyen ustalar kendi yaptığı işi baz alarak yüksek fiyatlar söylerler.

Su tesisatı diyince akla İstanbul tesisat gelir. Suyun geçtiği her yerde biz varız. Su ile ilgili tamir bakım ve her türlü işlerinizde bizi arayabilir yada bilgi alabilirsiniz. Gsm numaralarından yada sabit numaradan bizlere her saat ulaşmanız mümkün su kaçağı tespit ve tamiri gider borusu tıkanmasında yada suyun az gitmesiyle ilgili problemlerinizde su tesisat tıkanmalarında uzman kadromuz ile İstanbul un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Kış aylarına girdiğimiz şu günlerde kombinizin suyu düşüyorsa kırmadan kimyasal ile tamirini yapıyoruz. Yada kaçak tespit makinemiz ile kaçağın yerini bulup tamirini yapıyoruz. Radyatörlerinizden gerekli ısıyı alamıyorsanız radyatör temizlik hizmetimiz hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.

Klozet sifon arızaları mutfak gider arızaları ve taharet musluğu lavabo musluğu duş bataryası arızalarında veya montajında istediğiniz gün ve saat için servis çağırabilirsiniz.

Atık su borusu tıkanmalarında gider borusundan su gitmediğinde kırmadan çözüm İstanbul tesisatta, bu hizmetimiz ile fayans seramik veya duvarınızın kırılmasına gerek kalmıyor. kırmadan size kamera ile tıkanıklığı tespit edip size rahat bir nefes aldırıyoruz. Hiç kimse evinin kırılması istemez bu yüzden Avrupa standartlarında çalışan ekibimiz gerekli ve yeterli donanıma sahiptir. Kırmadan boru tıkanması süzgeç tıkanması lavabo ve klozet tıkanmalarını açıyoruz.

Kombi montajı, radyatör temizliği, termosifon montajı gibi konularda bizden destek alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.