1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Puanlanmamış)
Loading...
su-tesisat-hizmeti

Su Tesisat Hizmeti

İnternette dolaşarak su tesisat ustası aramanıza gerek yok. Verdiğimiz profesyonel su tesisat hizmetleri arasında en çok servis istenen işlerin isimleri ve açıklamaları aşağıdaki gibidir.

Musluk montajı ve tamirleri

Eskiyen muslukların yenisi ile değiştirilmesi ve damlatan muslukların tamir hizmeti.

Klozet Montaj ve Arızaları

Yeni model klozetlerin eskisiyle değişimleri yapılmakta olup. Mevcut kullanılan klozetlerin su akıtma problemlerini ve musluk tamirlerini yapmaktayız.

Tuvalet ve Lavabo Tıkanmaları

Mutfak giderlinde yaşanan tıkanmaları, tuvalet borularına atılan kağıt ve bezlerin tıkanmalarını ayrıca lavabo tıkanmalarını açmaktayız.

Su Sızıntısı Yerini Tespit Etme

Dairenizde meydana gelen boya kabarmalarını ve duvarlarda yaşanan ıslaklıkların neden kaynaklandığını tespit ediyoruz.

Tesisat ve Radyatör Temizlikleri

Çok kirli tesisatlarınızın içini kimyasal ilaçla temizliyoruz. Radyatörlerin içini ilaçla suyla dezenfekte ederek, kirecin dışarıya atılmasını sağlıyoruz. Radyatör değişimleri verilen hizmetler arasındadır.

Yerden Isıtma Borularını Yıkama Çalışması

Uzun süre kullanılan oksijen bariyersiz yerden ısıtma tesisatların içerisinde oluşan kirli suyu hava ve suyu birbirine karıştıran cihazla temizleme çalışmasını yürütüyoruz.

Aklınıza gelen diğer su tesisat hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız bizi arayarak hizmet verdiğimizi sorabilirsiniz. Kanalizasyon sistemindeki arızalar servis verdiğimiz hizmetler arasında vardır fakat rögar içinde oluşan sıkıntılara biz bakmıyoruz. Rögar ve sonrasındaki tesisatlara servis çağırmak için ikamet adresinizin yer aldığı belediyeye başvurarak sıkıntınızı giderebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.