1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (18 oy, ortalama puan: 4,39 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
musluk-klozet-lavabo-montaj

Musluk Klozet Lavabo Montaj

Evinizdeki sıhhi tesisat montajı işlerinizi her zaman bir profesyonele bırakmanızda fayda var. Evimizde montajı yapılması gereken bir sürü sıhhi tesisat malzemesi var. Örneğin lavabo musluklarının montajı. Lavabo musluklarına dikkat edilmesi gerekir. Çünkü suyumuzu boşa harcamamalıyız. Suyun her damlası hayatımız için önemli. Boş yere su kaçırması ses olarak hem bizi huzursuz edecek hem de kullanmadığın halde faturana yansıyacak. Her iki durumda da bizim faydamıza bir durum yok. Bu yüzden musluklarınızın ya tamirini yaptırın ya da musluğunuzu değiştirin. Değiştirmek en köklü ve en sıkıntısız çözümdür. Yeni bir musluk montajı yaptırarak bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Musluk montajı yaptırırken dikkat etmeniz gereken iki husus kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme. Kullanılan malzemenin kesinlikle garantili olmasına özen gösterin. Piyasa malı yerine ufak bir ücret fazla ödeyerek daha uzun ömürlü bir musluk alın ve kafanız rahat etsin.

Klozet montajı kullanım alanlarında çok önemlidir. Klozet montajı yapılırken dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Öncelikle klozet montajı yapılırken klozetin oturacağı yerin delikleri delinir. Sonrasında klozetin gövdesine önce üzerine montaj edilir. Gövdesinin montajını yaptıktan sonra rezervuarın iç takımının montajı gereklidir. Rezervuarın iç takımı montaj edilir. Bittikten sonra hepsi rezervuarın altındaki kadası takılır ve yerine oturtulup vidaları sıkılır. Bu işlemleri bitirdikten sonra klozetin altında kalan boşluklardan aşağıya su akmamasını istiyorsak eğer klozetin yanlarına silikon çekebiliriz. Bu klozetimizi aynı zamanda daha da sağlamlaştıracaktır. Böylelikle alt kata su inmez ve klozetinizde çok daha sağlam olur yerinden oynamaz.

Lavabo montajı mutfakta ve banyoda kullandığımız lavaboların montajı için çok ince bir ustalık gerekmektedir. Çünkü yapılacak bu montajın hem çok sağlam olması lazım hem de göze hitap etmesi lazım. Bu yüzden lavabonun güzelliği kadar da montajı da çok önemlidir. Profesyonel ustalarımız ile lavabolarınızı güzel bir şekilde ve sağlıklı bir şekilde montajını yapabiliriz. Kullandığımız ekipmanlar bu işlemler için uygun ve yeterlidir. Firmamızın dairenizde ya da iş yerinizde çalışırken yaptığı bütün işlemler bir servis formuna ayrıntısıyla yazılıp not edilecektir. Ve elinizdeki kağıtla kendinizi garanti altına alacaksınız. Herhangi bir sorunda firmamız size dönüş yapacaktır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.