1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (17 oy, ortalama puan: 4,35 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
musluk-bataryasi-montaj-ve-tamiri

Musluk Bataryası Montaj ve Tamiri Nasıl Yapılır

Batarya montaj ve tamiri hakkında kısa bilgi :

Öncelikle her tesisat işleminde yapıldığı gibi ana vanadan daire suyu kesilir. Eski musluk taharet borularından sökülür ve yeni musluk aynı şekilde taharet musluklarına bağlanarak monte edilir.

Var olan musluk eğer su akıtıyor ise göbek contasına ulaşmak için musluk başı sökülür. Kurbağa anahtarı ile saatin ters yönünde çevrilerek musluk göbeği çıkarılır. Göbekte olan conta musluk modeline göre değiştirilir ve yeni conta takılır. Böylece musluk su akıtmaz ve tamiri yapılmış olur. Batarya montaj ve tamir işlemi böyle gerçekleşir.

elektronik musluk, musluk, elektronik musluk, musluk armatür, musluk batarya, musluk contası,batarya montajı,İstanbul batarya montajı, batarya montajı,daire batarya montajı,fabrika batarya montajı,okul batarya montajı

Musluk tamirlerini size en yakın bir tesisatçı bularak yaptırabilirsiniz. Musluk değişim ve diğer problemlerinizi için servis ücretimiz 100 TL + KDV dir.

Musluk alırken nelere dikkat etmek gerekir

Yeni bir musluğa ihtiyacınız olduğunda çok fazla görünüşe aldanmayın. Kaliteli ve garantili musluk satan yerlerden satın alacağınız musluklar daha uzun ömürlü olmaktadır. Bu konuda en dikkat etmeniz gereken konulardan biri satın aldığınız musluğun servisinin bulunmasıdır. Yetkili servisi bulunmayan için malı musluklardan uzak durmanızı tavsiye ediyorum.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.