1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (29 oy, ortalama puan: 4,28 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Musluk – Batarya – Sifon Montaj

musluk-montaj

Bozulan musklarınızı değiştirmek için sokağa çıkıp bir saat tesisatçı aradıktan sonra çaresizce internetin başına oturursunuz. Bir tesisatçı aramak için google açıp size en yakın su tesisatçının telefon numarasını alırsınız. Eski bir musluğun tamiri çalışılacak ortam dar alan ise oldukça zordur. Gün içerisinde yaşamın her alanında kullanılan musluklar günlük işlerimizde su ihtiyacımızı karşılamak için suyu açıp kapatmaya yarayan vanalardır. Su vanasının görevi şebeke tesisatından gelen suyu kullanıma hazır bir şekilde bekletmesi’dir. Ama zamanla bu vanalar arıza yapabilir. Evde musluk tamiri yapmak için elinizde bir musluk göbeği ve bir İngiliz anahtarı olması yeterlidir. Bozuk vanayı değiştirmeden önce mutlaka dairenizin girişindeki ana vanayı kapatın. Eğer ana vanayı kapattığınız halde hala musluktan su gelmeye devam ediyorsa hiçbir şeye dokunmayın bir tesisatçı çağırın. Su tesisat ustasından ana vananın suyu kesmediğini söyleyin. Ana vananın göbeğini değiştirdikten sonra istediğiniz zaman musluk montajını yapabilirsiniz. Musluk akıtmaya devam ederse yeni bir vana almanın zamanı gelmiş demektir. Eskiden olduğu gibi günümüzde tamir kimse yaptırmıyor sebebi çin malı muslukların piyasaya girdikten sonra yeni musluğun daha ucuza montaj yapılmasıdır. Ayrıca şimdiki zamanda herkesin evinde çeşit çeşit musluklar var hangisinin yedek parçasını stoklarda tutmak gerekiyor şaşırdık kaldık. Sifon tamirlerinde artık eskisi gibi rağbet görmüyor. Her markanın klozet iç takım parçaları birbirinden çok farklı bu yüzden o markanın arızalı sifon parçasını bulmak yerine tamamen yenilemek daha uygun fiyatlara yapılıyor. Banyo bataryalarında montaj yaparken tesisatı döşeyen ustaların standart ölçüde tesisat ağızlarını yerine koymaması montaja gelen ustayı saatlerce oyalamaktadır.

Firmamız güvencesiyle her türlü musluk montajı, batarya montajı, sifon montajı gibi tamir işleriniz dikkat ve özenle yapılmaktadır. Eskiyen su tesisatlarınızı yeni plastik boru ile değiştiriyoruz. Musluklarınızın bakımını yapıp çok eskiyen iş görmeyecek derecede olan musluklarınızı yenileriyle değiştiriyoruz.Banyonuzun vitrifiye montajını yapıyoruz. Eskiyen klozetlerimizi tıkanan lavobalarınızı açmada size bir telefon kadar uzaktayız. Bizi arayın gereken tüm işlemleri yapalım. Ayrıca doğalgaz tesisatlarınız da en ekonomik koşullarda uygun taksit imkanlarıyla igdaş yetkili bayi olarak hizmetinizdeyiz.

Sanayi doğalgaz tesisatı ve büyük iş yeri lokanta restaurant işleriniz için çekinmeden bizi arayıp referanslarımızı öğrenebilirsiniz.

Musluk tamiri Vitrifiye montaj Klozet tamiri her türlü su tesisat tadilat işlerinizde bizi arayabilirsiniz.

Bu içeriği paylaş
Tüm yorumları göster

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.