1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (30 oy, ortalama puan: 4,27 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Klozet ve Musluk Tamircisi

klozet-ve-musluk-tamircisi

Tamiri kısa süren işleriniz için su tesisat ustası aramaktan vazgeçin. Arıza gittiğimiz evler müşterilerimiz bir musluk için su tesisatçı çağırdıklarını ve su tesisat ustasının gelmediği hakkında bilgiler veriyorlar. Su tesisat servis hizmetimiz ile bir musluk içinde bütün dairenizin su tesisat işlerinde bizi çağırabilirsiniz. İletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Adres: Kocasinan Merkez Mahallesi Sakıp sabancı caddesi No:23/A BAHÇELİEVLER / İSTANBUL 0212 647 10 10

SUYUN GEÇTİĞİ HERŞEY İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

Her türlü musluk değişimi ,banyo bataryaları,mutfak lavabo bataryaları,klozet değişimi tamiri,lavabo değişimi tamiri itina ve uzmanlıkla yapılır.

Lavabo montajı
Öncelikle dairenin su saati vanasının suyu kesilir. Eğer yeni bir lavabo montajı yapılmayacak ise,

var olan lavabonun üzerindeki sifon ve batarya bağlantıları dikkatlice sökülerek eski lavabo yerinden çıkarılır. Yeni lavabonun duvara monte edilecek vida kısımları eski lavabonun vida kısımları ile uyumlu ise lavabo direk aynı vida yerlerine vidalanır, değil ise lavabonun vida yerleri işaretlenerek matkap ile yer açılır ve öyle monte edilir. Lavabo duvara monte edildikten sonra batarya ve sifonu üzerine takılır.

Batarya Montaj ve Tamiri

Öncelikle her tesisat işleminde yapıldığı gibi ana vanadan daire suyu kesilir. Eski musluk taharet borularından sökülür ve yeni musluk aynı şekilde taharet musluklarına bağlanarak monte edilir.
Var olan musluk eğer su akıtıyor ise göbek contasına ulaşmak için musluk başı sökülür. Kurbağa anahtarı ile saatin ters yönünde çevrilerek musluk göbeği çıkarılır. Göbekte olan conta musluk modeline göre değiştirilir ve yeni conta takılır. Böylece musluk su akıtmaz ve tamiri yapılmış olur.

Klozet ve Rezervuar Montajı

Öncelikle su kesilir. Klozetin montaj yapılacağı yer tespit edilir. Klozet tespit edilen yere koyularak zeminde delinecek yerler işaretlenir ve klozet tespit dübelinin çapına uygun olarak darbeli matkap ile delinir. Bu işlemden sonra bağlantı parçası atık borusuna sokulur sonra klozet atık borusu ile çıkış borusu birleştirilir ve yere delinmiş olan vida yerlerine denk getirilir. Klozet vidalar ile yere sabitlenir. Klozet etrafına ince silikon çekilir. Klozet montajı tamamlandıktan sonra üzerine uygun olan rezervuar oturtulur ve vidaları ile sabitlenerek rezervuarın su bağlantı muslukları bağlanır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.