1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (30 oy, ortalama puan: 4,30 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
evye-montaj

Evye Montajı Nasıl Yapılır?

Evye montajı firmamız tarafından yapılmaktadır. Her marka evyelerinizi montaj edebiliriz. Evye altındaki gider boruları su damlası bile olmadan montaj edilir. Evyelerinizin sifon bağlantısı yapılır. Tıkalı mutfak gider boruları açılır. istanbul tesisat size her türlü su tesisat konularında yardımcı olmaya hazırdır. Bir telefon kadar uzağınızdayız. Tadilat yapan müşterilerimiz mutfak tesisatını aşağı almak isterler bunun içinde eski tip mutfak tesisatınızı yeni alttan bağlantılı mutfak tesisatına uyumlu hale getiriyoruz.

Mutfaklarınızdaki su tesisatı değişikliklerini yapabiliriz. Su tesisat işlemlerinizde mutlaka bizi arayın. Musluğunuza kadar gelip değiştiriyoruz. Su tesisatınızdaki değişiklikten sonra mutfak dolabı takılır. Dolaptan sonra biz gelip mutfak musluğunu montaj ederiz.

Mutfa evyesi montajı yapmadan önce elinize kuvvetli bir yapıştırıcı alıp çelik evyenin kenarlarına yapıştırın. Sağlam olması için üst tarafından sağlamca bağlayın. 24 saat sonra yapıştıcı kurumaya başlar. Geçen bu süre zarfında evyenin donmasını bekleyin. Açık kalan yerlere dikkatli bir biçimde şeffaf silikon sıkın. İşlem bu kadar basit. Bu arada yapıştırıcıyı nereden alacam derseniz oto sanayi içerisinde boya mazlemeleri satan yerlerden birine gidip motor contası için kullanılan sıvı contalardan satın alın. Tahmini fiyatı 10 tl civarı

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.