1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (16 oy, ortalama puan: 4,38 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
bayrampasa-su-tesisatci-su-kacagi

Bayrampaşa Su tesisatçı – Tıkalı boru açma – Su Kaçak Tespiti

Bayrampaşa’da su tesisatçı olarak çalışan firmayız. Su tesisatçı denilince ilk akla gelen elinde boru anahtarı sırtında takım çantası olan ustalarda değiliz. Kadromuz cihaz kullanmayı bilen 20 adet tesisatçı ustalardan oluşmaktadır. Bu ustaların her biri kendi alanında uzmanlaşmış çekirdekten yetişmedir.

Bayrampaşa Tıkalı Boru Açan Tesisatçı

Bayrampaşa’da boru tıkanıklığı açan tesisatçı usta aramanıza gerek yok. Gelişen servis ağımız 2 saat içerisinde tıkalı gider borusunu açmak için hızlı bir şekilde çalışır. Telefonda yazdırdığınız adrese gelen ustalarımız giderin içine makineyle girerek tıkanmış boruyu açarlar. Sizlere kısa sürede tıkanıklık açmaya gelen servis elemanlarına yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz. Bayrampaşa çevresinde tıkanmış boruları açmak için verdiğimiz hizmetler maddeler halinde belirtilmiştir.

Boru Açma Hizmetleri

  • Lavabo atık su borusunda tıkanıklık açma işlemleri
  • Tuvalet gider borularına kaçan bez ve tuvalet kağıtlarını temizleme
  • Klozetin gider borusunda yaşanan tıkanmaları açma çalışmaları
  • Yağmur suyu giderlerini açma çalışmaları
  • Teras ve balkonlarında ortasında bulunan yer giderini açma
  • Kanalizasyon borularında arıza tespiti ve görüntü kayıt çalışmaları
  • Vidanjör ve kuka tipi kamyonların ulaşamadığı noktalarda rögar temizllik hizmetleri
  • Kayıp rögar kuyusunun kapağını cihazla bulma
  • Bayrampaşa pimaş boru tıkanıklığı açma hizmeti

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti

Bayrampaşa’nın bütün semtlerinde su kaçak tespitini makineyle sağlıyoruz. Cihazları kullanan personel tesisatçı olduğu için arızayı bulduktan sonra tamirin hemen oracıkta yapabilir. Bilgisayarlı sistemle boruların içine bakan ustalarımız Bayrampaşa’da kapı kapı dolaşıp tesisatçı aramaya son veriyor. Bulduğumuz tüm su kaçaklarını 2 yıl garanti vererek onarıyoruz.

Bayrampaşa Tıkanan Banyo Giderlerini Açan Su Tesisatçı

Banyonun gideri tıkandığında eskiden tanıdığınız ustaları bir kenara bırakıp yeni tip teknolojik cihazlarla çalışan usta çağırmanızı tavsiye ediyorum. Çevrenizde tanıdığınız tesisatçılarda banyoda tıkanan gideri açamadığında bizi arayıp yardım istiyor. İyi simi siz arada aracı kullanmadan direk olarak bizi arayıp işinizi daha ucuza çözdürün. Pazarlık yapmayı sakın unutmayın…

Bayrampaşa Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açan Usta

Bayrampaşa robotla tıkalı mutfak gideri açan tesisatçı firmalardan biriyiz. Bildiğiniz üzere Bayrampaşa’da bulunan evlerin tarihi bi hayli eskidir. Eskiyen binaların atık su giderleri ilk yapılırken döşenir ve tadilat yapılmadıkça değişmez. Bu yüzden giderek içi kirlenen mutfak gider boruları giderek tıkanmaya müsait bir hal alır.

Bayrampaşa Cihazla Su Sızıntısı Bulan Tesisatçı

Bayrampaşa’da cihazlı su tesisatçı aradığınızda karşınıza en kısa sürede çıkacak güvenilir firmayız. Tamamı tesisatçı genç ustalardan oluşan kadromuzda su sızıntılarını bulmak için cihaz kullanılır. Her türlü alet edevatın kullanıldığı sektörümüzde bir adım ileride olmak için son olarak termal kamera ve bilgisayarlı su sızıntısı arama cihazları envanterimize girmiştir.

Bayrampaşa İlaçlı Petek Temizliği

Bayrampaşa’nın en eski petek temizliği ustası olarak bize güvenen komşularımıza en kaliteli ilaçlarla temizlik hizmeti sunuyoruz. Komşularımız diyoruz çünkü petek temizleme için kullanılan çok sayıda asitli ürünler bulunmaktadır. Biz kullandığımız petek temizleme ilaçlarının kombilere zarar vermeyen markalarını tercih ediyoruz. Evden ayrıldığımızda ısınmayan peteklerin yandığını görmek bizim için en büyük mutluluk.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.