1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (13 oy, ortalama puan: 4,38 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
bagcilar-tesisatci-pimas-acan-firma

Bağcılar Su Tesisatçı , Bağcılar Pimaş Açan Firma

Bağcılar ilçe servisi olarak, kaliteli hızlı ve pratik çalışma anlayışıyla hizmet vermekteyiz. Uzman ekiplerimiz, Bağcılar tıkalı pimaş açma, tıkalı boru açma, lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, kanal tıkanıklığı açma gibi birçok işlemi, özel kameralı robotlarla kırmadan dökmeden yapmaktadır. Bağcılar bölgesine hizmet veren firmamız tıkalı boru açma, pimaş tıkanıklığı, lavabo borusu tıkanıklığı, rögar tıkanması, mutfak gideri açma, su kaçağı bulma, bağcılar petek temizliği hizmeti vermektedir. Su tesisat işlerinizde bağcılar bölgesinde musluk tamiri, su tesisat arızaları, kombi bakımı, kat kaloriferi ve doğalgaz tesisatı hizmetlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Kombi baca bağlantınız güvenli ve garantili bir şekilde bağlanır. Unutmayın kombi bacası sağlığınız ve hayatınız için çok önemlidir. Kombi basından çıkan zehirli gaz hayatanıza mal olabilir.

bağcılar su tesisat ustalarımız suyun geçtiği her yerde teknik konuda bilgiye sahiptirler. Temiz su tesisatı ve atık su tesisatlarında İstanbul tesisat her zaman yanınızdadır. Daire içi su tesisat bağlantılarınız da plastik boru seçiminde kaliteli boruları kullanın. Kaliteli malzemenin yanında yapılacak işçilikte çok önemlidir. Su tesisatı deyip geçebilirsiniz ama banyonuzda veya odalarınız altında yanlış yapılan bir uygulama su kaçağına yol açabilir ve zamanlan su alt kattan çıkmaya başlar. Su tesisatına müdahale edebilmek için odalarda parkeyi banyonuzda fayans veya seramik kırmak gerekir. Bu yüzden su tesisat tadilatlarınızda ustanıza önem verin. Pis su boru tesisatında boruların birbirine geçişlerinde conta koyulup koyulmadığına dikkat edin.

Merkezi ısıtma sistemleri dönüşümünde profesyonel olarak bağcılar ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Vana tamir işleri ve eskiyen vananızı yeni vana ile değiştirilmesi itina ile yapılır. Klozet iç takımları ve rezervuar iç takımları yenisi ile değiştirilip yada tamir edilebilir.Vitra rezervuar iç takımı elimizde mevcuttur. Yenisi ile değiştirilmese veya eskiyen parçasının değiştirilmesi işlemleri yapılmaktadır. Kolzetinizin su kaçırması tamiri ve musluk contası değiştirilmesin de tecrübeli ekimiz yeni musluk aldırmadan eski musluğunuzu tamir ederek su faturanızı azaltır. Su sayaç bağlantısı montajı yada sayaçtan kaçıran suyun tamiri su kaçağı hizmetimiz ile su fatura borcunuzu düşürün. Kaçıran musluk veya diğer klozet banyo bataryası gibi musluklar faturanızı kabartır.

Ev taşınmalarında eşyalarınızın montajı İstanbul tesisat tarafından yapılır. Çamaşır makinesi bağlantısında veya bulaşık makinesi bağlantısında iyi bir tesisat ustasına ihtiyacınız olduğunda bizi arayın. 0212 515 61 59 Evinizde kombi montajıda yapılmaktadır. Yüksek dairelere su basıncını artıran hidrofor servis işleri ve hidrofor bağlantı işleri yapılmaktadır. Su tesisat tadilat işlerinizde bağcılarde usta isim istanbul su tesisat.

Kombi bakım ve arızalarında kalorifer temizliği ile geniş hizmet ağımızdan yaralanın.Yıllarıdır evlerinizde kullanmakta olduğunuz doğalgazlı cihazlar(kombi doğalgaz soba v.b ) cihazlar her yıl muntazam olarak yetkili, ehliyetli teknik servis ekipleri tarafından kontrol edilip temizliği yapılmalı, kış sezonuna rahat ve sorunsuz girebilmeniz için gerekli işlemleri yaptırması gerekmektedir.

Tekstil firmalarında yada buhar veya hava ile çalışan makinelerinizin buhar tesisatları ve hava tesisatlarında tecrübeli kadromuzla hizmetinizdeyiz. Buhar tesisatı çekilir. Testini yaptıktan sonra işimizi teslim ederiz. Aynı işlem hava tesisatı içinde geçerlidir. bağcılar su tesisat ustası veya kaliteli bir tesisatçıya ulaşmak istediğinizde adresimiz ve telefonumuza iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Klozet bağlantılarında ve tamirlerinde lavabo tıkanmalarında lavabo musluk tadilatında su tesisat ustanız bağcılarda hizmetinizdedir.Fırınlarınızın doğalgaza dönüşümünde ocak fleks gaz kaçırdığında fleks değiştirilmesine kadar her türlü hizmeti veriyoruz.Şofben elektirik bağlantısı ve su tesisat bağlantısında yapılır.

Gider tıkanıklıklarının tümü can sıkıcıdır ve epeyce zahmetlidir. Tıkanan tuvalet, klozet ya da duş gideri, özellikle mutfak lavaboları ve giderlerine ilk müdahale ev sahipleri tarafından yapılır ve genelliklede başarısız olunur. Yorulduğunuz, zaman kaybı ve zahmetine cabası olur. Çağrılan bir tesisatçıda kimi zaman başınıza kocaman bir tadilat açarak sorunu çözümlediğini söyler. Tabi İstanbul tesisat ile tanışmamışsanız bunlar başınıza gelir. İstanbul Tesisat tüm gider tıkanıklıkları için Bağcılar, Güneşli servisleri ile hizmet vermektedir. Üstelikte makul fiyatlar, güler yüzlü ve profesyonel bir ekip ile bu hizmeti sunmaktadır. İstanbul Tesisat bünyesindeki tüm ekipler Gider tıkanıklıklarında kamera ile görüntüleme yöntemini kullanarak hem iyi ve kaliteli hizmet sunar hem de sorunun çözümüne ilişkin içinizin rahat etmesini. Tek yapmanız gereken bizi aramak.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.