1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (22 oy, ortalama puan: 4,41 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
su-tesisati-kacak-tamir

Acil Su Tesisat Ustası | Su Tesisatı Kaçak Tamir

İstanbul tesisat olarak su tesisat borularında yaşanan patlamalarda acil hizmet servisi ile size en yakın ilçe servisi olarak hizmet sunuyoruz. Su kaçak tespitini cihazlarla yapan firmamızdan randevu alarak servis hizmeti alabilirsiniz. Su tesisat borularında sızıntı bulan uzman kadro ile hizmet veriyoruz. Eğer sizinde dairenizden alt kata su sızıyorsa bunu dert etmeynin. Komşunuzla tartışmanıza hiç gerek yok su sızıntısının yerini bulmakla birlikte tüm sorun ortadan kalkacaktır. Bütün bir apartmanın yaşadığı su akıntısının sebebi kimin dairesi ise bu yöntemle bulunuyor. Nereden geldiğini bilmediğiniz bir su için kimseyi suçlamayın bizi arayın gelip bulalım. Kimse zan altında kalmasın hemde sorunun kaynağı bulunup bir an önce halledilsin. Su kaçak işlerinin yanı sıra diğer arızalarada kırmadan çözüm üreten firmamız tıkalı gider açma işinde de uzmandır. Tuvalet gideri tıkanması veya lavabo giderlerinde sıkıntı yaşıyorsanız robotla kırmadan tıkanıklık açıyoruz. Kamera sistemlerimiz sayesinde boruların içi görüntülenerek size garantili hizmet veriliyor. Tıkalı gider açılmışmı kendi gözlerinizle görme imkanına sahipsiniz. Her gün onlarca iş yapıldığında karşılaşmadığımız arıza tipi kalmamış durumda. Suyun ne şekilde geri teptiğini sorup sorunun kaynağını bile anlayabiliyoruz. Bir iş ne kadar çok yapılırsa o işte o kadar tecrübe sahibi olunur. 6 yıldır aynı ustalarımızla çalıştığımız için tecrübe ve denyimimiz en üst seviyede bu özelliklerden yararlanabilirsiniz hemen arayın!

İstanbul`un her yerine hizmet veren firma olarak size özel acil bir servis çıkarmaktayız. Acil hizmet istediğinizde aşağıda size uyan arıza ile bize başvurabilirsiniz. Her türlü tıkanıklık problemlerinize özel çözümler sunuyoruz. Su tesisat ustalarımız her bölgeye hizmet vermektedir. Makineleri su tesisat ustaları kullandığı için herhangi bir boruya zarar vermezler.

SAAT 08:00 ile 19:00 arası çalışmaktayız.

Su tesisatlarınızda oluşan su kaçakları, gider tıkanıklığı, tesisat yıkama ve diğer arızalarınız için bizi arayabilirsiniz.

Acil su tesisat servisimiz randevu ile çalışmaktadır. 0212 647 10 10 – 0216 340 55 55 telefon numaralarımızdan servis alabilirsiniz.

Su kaçakları,nerden geldiği belli olmayan sızıntılar, üst katınızdaki daireden banyoya akan sular, nereden geldiğini bilmediğiniz sızıntılar gibi su kaçak problemlerinizi son sistem su kaçak arama cihazlarıyla tespit ediyoruz. Kesin olarak su kaçağının olduğu noktayı kırıp dökmeden buluyoruz. Bu sayede size onarım maliyeti çıkaran tadilat işinden kurtulmuş oluyorsunuz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.