1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (12 oy, ortalama puan: 4,25 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
acele-tesisatci-patlak-var

Acele tesisatcı su kaçak tespit tıkanıklık açma

Acil su tesisat hizmetimiz İstanbul un Anadolu ve Avrupa yakası için hizmete sunulmuştur. Evinizde veya iş yerinizde su arızası oluştuğunda acil tesisat servisimiz ile gerekli müdahale yapılır. Su kaçağı acil olmasına gerek yoktur. Su damladıktan sonra zaten tamiri yapılsa da hemen kesilmez bu sebeple çok su akmıyorsa bir gün sonrada tespit edilebilir. Fakat çok su akıyorsa bekletilecek gibi değilse acil servisimizden yararlanabilirsiniz. Bu gibi durumlarda herkes acele tesisatçı arar ancak tesisatçılar elindeki işi bırakıp gelemezler ve gittikleri işten çıkış saatlerini tahminen söylerler. Tabi her iş hesaplanan saatte bitmez bir aksilik çıkması durumunda 1-2 saat uzayabilir. Bu durumda diğer işe geç kalan tesisatçı yalancılıkla suçlanır halbuki işin aslı diğer işten geç çıkmasıdır. Yani tesisatçıdan hiç bir zaman saat alınamaz sadece gün içinde gelineceği bilinmelidir. Firmamız bu konuları iyi bildiğinden hassasiyet göstererek acil işlerde müşterilerimize 1 saat içinde ulaşır ve sorununu çözer.

Acil arızalarınız için 0554 499 36 18 numaraları telefonu günün her saati arayabilirsiniz. Kaçakları cihazla bulan ekibimiz önce temiz suyunuzu test eder. Herhangi bir yerden tesisata basınç yaparak hatta kaçak olup olmadığına bakar. Eğer basınç kaybı yoksa test sağlam temiz suda patlak yok demektir. Kaçak olmadığı kesinleştikten sonra gider borularına bakılır. Bu sefer kamera sistemi devreye girer pimaş içini görüntüleyen cihazla herhangi bir kırık ya da conta ısırması gibi bir sorunu hemen görebiliriz. Böylelikle atık su tesisatının da testi yapılmış olur. Sorun neredeyse kesinlikle bulunur. Bulunamadığı takdirde sizden hiç bir şekilde ücret talep edilmez. Yaptığımız tüm işlere garanti verdiğimiz için aklına soru işaretine yer bırakmıyoruz. Tespit işinden sonra kaçak olan borunun onarımın da yapan firmamız gerekirse size anahtar teslimi tek elden bütün onarımları da yapar.

Acil su tesisat servisimiz aşağıdaki su kaçakları içindir.

Tuvalet tıkanmalarında
Su tesisat kaçaklarında
Su baskınlarında
Boru patlamasında ve delinmesinde
Klozet veya benzeri su akıntılarında

Bu tip arızalar insanın müdahale edemediği ve evi su basacak şekilde olduğunda mecburen bakılması gereken arızalardır. Firmamızın personel sayısı fazla olduğundan ve her bölgede araç olduğu için size bu hizmeti sağlayabiliyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.