1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (27 oy, ortalama puan: 4,33 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

24 saat Açık Su Tesisatçı

24-saat-acik-su-tesisat

İstanbul tesisat 24 saat hizmeti ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. 0554 499 36 18 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Acil işleriniz için saat kaç olursa olsun çekinmeden arayabilirsiniz. Geceleri açık istanbulun ilk su tesisat firmasıyız. Hizmette sınır yok.

Aniden gece yarısı uyandığınızda üst kattan dökülen suların sizin tuvaletinizden taşma yaptığını görürsünüz. Tıkanan boruları açmak için gece saat 23:59 saatlerine kadar bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Giriş katta oturan vatandaşın mutfak dolapları her zaman tehlike içerisindedir. Üst katların borusu bodrum katta oturan dairenin hemen altından geçtiği için boru tıkanınca kendini tıkanan bölgeye en yakın gider borusundan dışarıya atar. Bulaşık suyu dolaplarınıza zarar vermeden hemen temizlemeniz gerekir. Tıkanıklık açmak için 24 saat tesisatçı bulundurmamız zordur. Genelde gündüz yapılacak işler için gece evinize tesisatçı çağırmak diğer komşularınızı gürültüden rahatsız edebilir. Tıkanıklık açma robotu biraz gürültülü bir alettir.

FİRMAMIZ TALEP OLAMDIĞI İÇİN GECE SERVİSLERİNİ KALDIRMIŞTIR.

7/24 SERVİS HİZMETİNİ BİR SÜRELİĞİNE DURDURDUK.

MESAİ SAATLERİ DIŞINDA SERVİS HİZMETİ VEREMİYORUZ.

DUYURU :

Geceleri servis hizmetini 08 Şubat 2012 tarihi itibariyle kaldırdık. Mesai saatleri dışında pek fazla servis çıkmadığı için ve maliyetlerimizi karşılamamaktadır. Bu yüzden tıkanan lavabo, tuvalet giderleri açmak dışında farklı bir hizmet veremiyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.