1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (17 oy, ortalama puan: 4,47 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
makine-ve-kamera-ile-kacak-bulma

Su Tesisatı Makina ve Kamera ile Kaçak Bulma

Eski binalarda kullanılan demir borular zamanla özelliğini yitirerek çürümeye başlar veya plastik borularda kaynak sırasında herhangi bir oynatma ile kaynak sağlam tutmaz ve yüksek basınç sırasında su kaçırmaya başlar. İstanbul tesisat bu su kaçaklarını bularak veya eskiyen demir boru tesisatınızı değiştirerek size çözümler sunuyor. Teknolojik bir iş için aletle su kaçağı bulma servisi size yeterde artar bile. Tercih sizin ister çağırın tesisatınızı değiştirelim ister su kaçağını bulup tamir edelim. Makine ile su kaçağını noktasal tespit edip tamirini yapıyoruz. Kameralı sistemlerle atık su gider borularınızın içini görüntülüyoruz onarımını bizzat kendimiz yapıyoruz.

Su kaçaklarında çok karşılaşılan sorunlardan biride havalandırmalarda bulunan pis su tesisatındaki su kaçakları havalandırmadan atılan yabancı maddeler boruyu kırarak su sızıntılarına sebep olabilir. Biz tüm arıza ve tamirlerinizde hizmetinizdeyiz. Kaliteli bir usta en fazla 3 fayans kırarak su kaçağını bulur size en az zararla tesisatı onarır.

SU KAÇAKLARINI HİÇBİR YERİ KIRMADAN BİLGİSAYARLI CİHAZLAR İLE KONTROL EDİYORUZ.

EVİNİZİN NERESİNDE SU KAÇAĞI VAR NOKTASAL BULUYORUZ.

Eskiyen demir borulardan çok yeni yapılan plastik boru tesisatlarında su kaçağına daha fazla rastlanmaktadır. Kalitesiz bir işçilikle en ucuz işçilikle çalıştırılan su tesisatçıları daire dekorasyonu bittikten sonra konut sahiplerinin başına daha yüksek masraflar çıkarmaktadır. Sağlam ve kaliteli bir tesisat işçiliği yaptığınız işe vereceğiniz garantiyle anlaşılır. Yapılan tesisat borularına en az 5 yıl hiç birşey olamaması gerekir. Boru ek parçalarından kaçıran suyu cihazlarla tespit ediyoruz. Atık su giderlerinin içini kameralı su kaçak makineleri sayesinde buluyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.