1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (12 oy, ortalama puan: 4,58 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
tesisat_kimyasal_uygulama

Su Tesisat Kaçaklarına Kimyasal Uygulama

Su tesisatlarında yada kalorifer tesisatlarında oluşan deliklerin kimyasal uygulama yöntemleri ile kapatıldığını biliyor muydunuz?  Bu sistemle borulardaki su sızıntılarına son veriyoruz.  Hayatı kolaylaştıran bu yöntemleri yıllardır doğru bir şekilde uygulayan tecrübeli bir firmayız.  Patlak boruların tamirini eskiden olduğu gibi kırdırmanıza gerek yok. Bir sürü tadilat masrafı ardından aynı renk seramik bulmak çileden başka bir şey değil. Tesisat kaçağınız sürekli damlama yapıyorsa sızıntının temiz su olduğuna işarettir. Damlama yapan yer bir kesilip bir akıyorsa pis su kaçağı yada sıcak su borusunda patlak oluşmuş olabilir. Boruların içerisine gönderdiğimiz tesisat kimyasalı delik olan bölgeden dışarı çıktığında karbon monoksit gazı ile karşılaşır. Kimyasal sıvı kendini dışarı attıkça delik olan yeri sıvamaya başlar. 24 saat içerisinde beton gibi bir tabaka oluşturan kimyasalı çekiçle bile kırmanız güçtür. Bazı müşteriler soruyor kimyasal sıvı tesisatı tıkar mı? Cevap olarak kesinlikle hayır diyorum. Su içerinde bu sıvı kesinlikle donma yapmaz. Susuz bir ortamda sertleşmeye başlayan kimyasal kaçağın bir daha oluşmamak üzere kapanmasını sağlar.

Kimyasal uygulamalarda yüzde yüz başarı oranı ile sisteminiz garantili olarak onarımını gerçekleştiriyoruz.  Web sitemizde bulunan referanslara bizi sorabilirsiniz. Bu uygulama bir şişe ilaçla yapılan bir uygulama oranı değildir. Firmamız suyun ph değerlerine kadar inceleyerek müşterinin konutunda bu uygulamanın tutup tutmayacağına kadar her detayı isteyerek ve bir elekten geçirerek uygulandığı bir sistemdir. Diğer firmalarda göremeyeceğiniz bir sistem ve uygulama ile bu sistemi tesisatınıza uyguluyoruz. Makine kullanarak tesisatınızı eski haline getiriyoruz. Yılların verdiği özgüven ustalarımızın tecrübesi ile birleştiğinde birde yanına teknolojiyi eklediğimizde hayat biraz daha kolaylaşıyor.

Sadece 15 metre kare parkenin masrafında olan bu uygulama evinizin hiçbir yeri kırılmadan evinizde tadilat olmadan ortalama 2 ile 5 saat arası süren bir çalışmadır.

Bu uygulamanın yapılacağı ısıtma sistemleri aşağıdaki listelenmiştir.

* Mobil sistem yapılmış yerden ısıtma hortumlarında oluşan kaçaklarda

* Alurad petek sistemine sahip tesisatlarda

* Döküm radyatöre sahip tesisatlarda

* Bakır boru tesisatlarında

* Yerden ısıtma sisteminde su kaçaklarında

* Hortum boru kalorifer tesisat kaçaklarında

* Pprc boru yani plastik boru kalorifer tesisat kaçaklarında

* Demir boru kalorifer tesisat kaçaklarında

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.