1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Puanlanmamış)
Loading...
su-tesisat-kacagi-bulma

Su Tesisat Kaçağı Bulma

Su tesisat kaçağını nasıl bulduğumuzu merak edenler için cihazla kaçak arama yapmış birinden bu işlemleri sırasıyla dinlemek ister misiniz? Bu problemler elbette her insanın başına gelmez ama geldiğinde acil olarak cihazla çalışan bir usta aramaya başlar. İsteriz ki etrafa fazla zarar verilmeden bu iş çözülsün. Belkide bir kaç ay önce yeni tadilat yaptırdığınız banyonuzda kaçak çıkmıştır. Firmamızın cihazla su kaçak tespiti çalışmamızın avantajlı tarafı müşterinin patlak borusunu hiç kırmadan bulmamızdır. Robotla çalışan şirketler arasında öncü olmamız nedeniyle geçen zaman bize daha kaliteli bir servis imkanı sunmayı öğretti. Su tesisatını test ederek bulduğumuz kaçakların kalitesiz borudan değil, kalitesiz işçilikten kaynaklandığını biliyor muydunuz. Kırmaya kıyamadığınız kalebodurları birebir aynısını bulmak imkansız. Bunun yerine kırılan seramiği tek parçaya düşürüp ortaya deseni yıldızlı bir karo koyularak ortama uyum sağlayabiliriz. Su tesisatında oluşan kaçakları bulma işi hakkında detaylı bilgi almak için kaçak bulma sayfamızı incelemenizi tavsiye ediyorum.

Kırmadan kameralı cihazlarla su tesisat kaçağı tespit ve onarım hizmetini tek kalemde alacağınız adres. Temiz su kaçakları ve atık su gideri kaçaklarını bulmak için yeterli donanıma sahip mobil araçlarla hizmet veren firmamız profesyonel çalışma yürütmektedir. Banyonuz alt kata su kaçırıyorsa tesisat sisteminizi kameralarla kontrol ettirmenizi öneriyoruz. Tuvalet veya lavabo giderlerinden su sızıntısı problemlerini görüntüleme yapıp bölgesel olarak yerini tespit ettikten sonra tamirat yaptırmak en ekonomik çözümler arasında yer almaktadır. Konusunda profesyonel ustalarla çalışıp tesisat kaçaklarını hiç bir yer kırmadan bulup tamirini yaptırmak ister misiniz? Sizi İstanbul tesisatın su kaçakları tecrübesi ve son sistem kameraları ile tanışmaya davet ediyoruz. Su tesisat borularınızın yeni veya eski olması farklı bir durum ortaya koymaz. Yeni 2 aylık bir tesisat borusunda kaçak meydana gelebilir. Benim tesisatım yeni bu borularda kesinlikle kaçak olmaz demeyin. Piyasada plastik boru kaynak makinesine eline alan ustayım diye geçinirse vay geldi o müşterinin haline. Su kaçakları genelde yeni yapılan yapılarda veya yeni tadilatı bitmiş banyo ve mutfaklarda meydana gelmektedir. Firmamızdan pis su kaçaklarını kontrol ve temiz su tesisatını kontrol etmesi için yardım alabilirsiniz. Su kaçağı tespiti için ortalama bize 3 saat ayırmanız yeterli olacaktır. Sebebi belli olmayan tesisat kaçakları alt kattaki komşunuzu rahatsız edebilir. Bunun dışında aynı durum sizin başınıza da gelebilir. Üst kat komşunuzun banyosundan sizin tavana su damlaması meydana gelebilir. Bunların önlenmesi ve bir daha ortaya çıkmaması için sorunun kaynağını kökünden çözmek gerekir. Su tesisat ustalarına artık güvenmiyorsanız bizi arayın sizi bu mağdur durumdan kurtaralım. İşinin ehli profesyonel ustalarımız kırma dökme yapmadan su kaçağının tespitini yapıp, garantili bir şekilde onarımını yapabilirler.

Tesisat kaçağı bulma cihazları ortalama 2 ile 3 saat arasında dairenizde nerden su kaçağı yapıyor bulabilirler. Sistemli ve kontrollü bir şekilde eleye eleye tesisatınızda kaçak kontrolü yapan servisimiz emin olana kadar o bölgede herhangi bir kırım yapmazlar. Seramikleriniz yada fayanslarınız kırılmadan önce su tesisatınız bir kaç testten geçer. Bulunan bölge veya nokta %100 emin olunduktan sonra tadilat işine başlanır. Su tesisat kaçaklarını bize sormadan kırmanızı önermiyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.