1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (31 oy, ortalama puan: 4,26 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Su Tesisat Borusunda Kaçak Bulma

su-borusunda-kacak-bulma

Su kaçağı bulma işlemi kaçak cihazı ile yapılmakta. Demir boruda ve plastik boruda olan kaçakları noktasal olarak tespit eden cihazların yanında bir de pis sudaki kaçakları görmek için kamera sistemi bulunmaktadır. Kamera sistemi ile gider borusunda bulunan kırık, çatlak, ters eğim, geçmemiş pimaş, çıkmış – sıyrılmış conta bunların hepsini görüp size ona göre rapor verilmektedir. Bu iki cihaz sayesinde hem temiz su hemde pis su tesisatınız test edilmiş olur. Su tesisat borusunda kaçak bulma faaliyetlerini geniş alana yayan firmamız istanbul`dan sonra ankara ve izmir`de hizmet vermeye başlamıştır. Şubeler bölümünden su kaçak tespiti yapan firmalarımızın telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Su borusunda kaçak bulma işlemini gerekli tüm makine ve kameralardan yararlanarak profesyonel ustalar ile hizmetini sağlıyoruz. Su borusu kaçağını sadece sıcak su ve soğuk su tesisatında aramıyoruz. Sisteminizi komple kontrolden geçiriyoruz. Su kaçağı her zaman temiz su tesisatında olmayabilir. Bunun için ekiplerimizde boru görüntüleme kameraları mevcuttur. Atık su borusu ve kanalizasyon borularınıda kontrol ediyoruz.

Su borusunda meydana gelen kaçakları bulmak için ekiplerimiz önce kameralı dedektörlerle noktasal olarak yerini tespitini yapıp; kaçağın ne tür bir kaçak olduğunu nerede olduğunu ve hatta kamera yardımıyla su kaçak hattınızın fotoğraflarını bile çekebilirler. Tespiti yapılan kaçağın onarımı da gelen ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Tespit esnasında evinize zarar verilmeden sadeve kameralı dedektör yardmıyla yüzeyden noktasal olarak tespiti yapılmaktadır. Fayans 

Eğer tespite gelen ekiplerimiz probleminizin soğuk ve sıcak su tesisatında problem olduğunu söylerlerse onarımını kendileri yapmaktadırlar. Ama pis su hattında çıkarsa tespit ekipleri fiyat vererek, fiyatı kabul ettiğiniz takdirde onarım ekibimizi yollayarak probleminizi kökünden çözüyoruz.

İstanbul Tesisat bünyesinde çalışan ekiplerimiz her türlü kaçak probleminizi kameralı dedektörlerle noktasal olarak yerini tespit edebilirler. Su borusunda meydana gelen kaçak problemleriniz için telefona çıkan yetkili probleminizi detaylı bir şekilde anlatırsanız size en doğru ekip ve makinelerizle problemlerinizi kökünden çözelim.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.