1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama puan: 5,00 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
su-sizintisi-yer-tespiti

Su Sızıntısı Yer Tespiti

Bünyemizde bulunan cihazlarla su sızıntılarının yer tespit çalışmasını yapmaktayız. Farklı zaman aralıklarında ortaya çıkan sızıntıları her noktayı kırarak bulmak yerine görüntü alarak tamir yapmak daha mantıklıdır. Su borularında oluşan çatlaklar binaya zarar vermeden önce tespit edilerek onarılması gerekir. Yeni yapılan banyolarda oluşan sızıntıları önlemek amacıyla tamirat bitiminden itibaren cihazlı tesisatçı çağırarak kontrol altında tutabilirsiniz. Ödemesini yaptığınız işin size tekrar masraf çıkarması maddi kayıplara yol açar. Bunun yanında gereksiz tamiratların oluşturduğu rahatsızlık yanınıza kar kalır.

Su kaçak teknolojisini Türkiye`de ilk kullanan firmalardan biriyiz. Kurumsal bir kimliğe sahip firmamızda çalışan servis elemanlarımız doğruluğu ve dürüstlüğü ilke edinmiştir. Bizim için her şeyden önemli ustalarımızın ahlakıdır.

Evinizde ve iş yerinizde su kaçağımı var. Faturanız yüksek mi geliyor. Bu kaçağın yerini mi bulamıyorsunuz. Evinizi kırdırmaktan mı korkuyorsunuz. Alt daireye su sızıntısı mı var. Artık sorun değil, arayın biz gelelim. Gerekli su kaçak testlerini yapalım su kaçağınızın yerini bilgisayarlı sistem ve elektronik cihazlar ile noktasal olarak tespit edip garantili olarak tamirini yapalım.

Atık su gider borularında ki sızıntılar kanal görüntüleme kameraları ile görüntüleniyor. Kırık veya tıkalı borularınızın noktasal tespitini yaptırıyoruz.

Kalorifer tesisatlarındaki su sızıntılarını hiçbir yeri kırmadan kimyasal ilaçlarla tamir ediyoruz. Yapılan işlemler uzman ekibimiz ile istanbul un her yerinde sorunlarını çözmek için çalışmaktadır.

Su Kaçağı Bulma yöntemleri her zaman farklılık gösterir ve bunun yanında ortaya çıkan yeni sistem aletlerle bunlar tespit edilerek , daha güçlü alt yapıların sağlanması gerekir. Eğer dış etkenlere bağlı olarak ortaya çıkan sorunlar varsa , bunlar hemen tespit edilip boru kısımlarında onarmalar yapılarak boruların tamir edilmesi gerekmektedir . Su kaçaklarının sebep olduğu ters durumlar yüzünden , kaçağın oluştuğu alanlarda ciddi problemlerde meydana gelecektir . Bunun yanında kaçakların en az seviyeye indirilmesi için , boru kısımlarında düzenli kontrol yapılmaları gerekir . Tesisat sistemleri de kurulurken, sağlam bir şekilde bu durumlar sağlanmazsa , zamanla tesisatlar da oluşan ciddi kırılmalar ve buna bağlı olarak da kaçakların meydana gelmesi görülecektir .Böylesine ciddi bir durumdan korunmak için , hemen bağlı bulunduğunuz alanlardaki tesisat kısımlarına kontrol amaçlı tespitler yaptırarak , ileri derecede bakımın meydana gelmesini sağlamanız gerekecektir  . Bakımsız kalan alanlarda zamanla bu tarz  çatlamalar ve buna bağlı olarak da meydana gelen su kaçakları yüzünden artık ciddi seviyelerde sızıntıların meydana gelmesi oluşmuş olacaktır . Bu durumlardan kaçınmak için hemen kontrol edilerek , çatlakların da kapanmasını sağlamak sizin için en uygun yol olacaktır. Eğer önlemler alınmaz ve bunlara bağlı olarak da su kaçakları çıkarsa , oluşacak olan bu kötü  durum alt tabakalara kadar inen bir tehlike olmuş olacaktır . Böylesine kötü bir duruma maruz kalmamak için çok çaba harcamanız gerekir.  Su kaçaklarının sizin için tehlike olmasından çıkması için , kaçakların belirlenerek önlemeleri çabuk alınması sağlanırsa , sizin için süper bir fırsat sağlamış olacaktır . Böylelikle de su kaçaklarının önüne geçmek artık mümkün hale gelmiş olacaktır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.