1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama puan: 5,00 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
su-sizintisi-bulma-cihazla

Su Sızıntısı Bulma Cihazla

Evinizde nerden geldiğini bulamadığınız su sızıntılarının yerini noktasal tespit edip tamir ediyoruz. Su sızıntısı teknolojik bilgisayarlı detektör ve görüntülü kameralar ile yer tespiti yaptıktan sonra onarıyoruz. Eskiden olsa suyun geldiği noktadan kırmaya başlar bulana kadar evinizi harita gibi çizerdi. Ama şimdi teknoloji gelişiyor teknolojinin nimetlerini İstanbul`a kadar getirdik. Hizmetimiz tüm İstanbul ve çevresine vardır. Kırmadan yüzeyden evinizin neresinden su sızıntısı geliyor bulabiliyoruz. Boşu boşuna evinizi kırdırıp cebinize zarar vermeyin. Bazen su sızıntısı sizin dairenizden gelmeyebilir, bir üst katınızdaki komşunuzdan veya üst karşı komşunuzdan meydana gelen sızıntı sizin dairenizde hissedilebilir. Bunun nedeni su sızıntısının en rahat yerden dışarı kendisini atması. Bu sebeple bizi aramadan evinizi kırdırmayın. İstanbul bölgesine hizmet veren firmamız kırmadan su sızıntısının yerini noktasal bulup tamirini yapmaktadır. İstanbul tesisat kaçağın kesin olarak yerini bulur onarımını yapmaktadır. Telefonla randevu alarak servis ekibimizi istediğiniz gün çağırabilirsiniz. Firmamız bulamadığı kaçak için sizden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Kaçak yok denilen bölgede başka bir tesisatçı su kaçağını bulursa sizden alınan para aynen geri iade edilmektedir. Su kaçak şikayeti olan her dairede profesyonel su sızdırmazlık testleri çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Kalorifer tesisatlarındaki su sızıntılarını kombi su eksiltmelerini hiçbir yeri kırmadan kimyasal ilaç ile tamir ediyoruz. Tamir yapılan bölgeye garanti veriyoruz.

Su sızdırmalarına karşı  tesisatınızın girişine basınç düşürücü regülatörü takılmasını öneriyoruz. Geceleri yükselen basınç değeri plastik boru ek yerlerinden patlama yapıp evinizde su sızıntısına sebep olabilir. Bu yüzden sizlere tavsiyemiz su sayacının olduğu bölgeye su basınç düşürücü vana taktırmanızdır. Firmamız bünyesinde su sızıntısını bulan bütün makineler bulunmaktadır. Avrupa`dan ithal cihazlarla su kaçağının noktasal yerini buluyoruz. Artık su sızıntısını eski yöntemlerle bulmak tarihe karışıyor. Konu ile ilgili daha fazla bilgi almak için firmamızdan telefonla bilgi alabilirsiniz. Referanslarımızdan daha önceleri kimlerle çalıştığımızı görebilirsiniz. Ekiplerimiz su tesisat ustaları oldukları için tesisat konusunda gerekli tecrübeye sahiptirler. Kırmadan su kaçak bulma hizmetimiz ile su sızıntısını buluyoruz. Özel makinelerimiz ile suyun sızıntı yaptığı tam noktayı buluyor ve onarımını yapıyoruz. Kameralı su kaçak tespit işlemimiz ve kırmadan su kaçak tespit işlemimiz bulunmaktadır.

Robot makinelerle su kaçağı bulma, su sızıntısını bir yere zarar vermeden kırmadan dökmeden size ekstra temizleme işlemi çıkarmadan su kaçağı bulma cihazı ile tespit ediyoruz. Ustalarımız yılların verdiği tecrübeyle ve teknolojinin yardımıyla su sızıntısının yerini kesin olarak tespit ediyor. İstanbul tesisat olarak sizlere kaliteli ve modern hizmet vermeye hazırız. Sizler için durmak bilmeden üretmeye devam ediyoruz. Bize ulaşıp servis formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.