1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (29 oy, ortalama puan: 4,38 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Su Sızıntısı Arama Bulma Kaçak Tespit

su-sizintisi-arama-bulma-kacak-tespit

Su sızıntısı yer tespiti, su patlağı bulma, su borusu kırılan yeri tespit, su tesisat kaçakları, banyodan alt kata su kaçağı, tavandan su akması, üst komşudan su sızıntısı, kameralı su kaçak tespit, su tesisat borusunda kaçak bulma, su sızıntısı, su kaçak tespit. Tadilat sonrası veya öncesi oluşan su sızıntılarını kameralı makineler ile kırma dökme yapmadan yer tespiti yapılarak problemin başlangıç noktası bulunur. En az hasarla su borusu tamir edilerek her tarafın kırılması önlenir.

Evinizde su sızıntısı şikayetimi var?

Aşağıdaki su kaçağı yazısını tıklayarak su kaçağı bulma konusunda geniş bilgileri bulabilirsiniz.

Bu sayfayı tıklayarak su kaçağı nasıl bulunur hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bilinmeyen su kaçaklarını profesyonel usta ve su kaçağı tespit dedektörleri sayesinde hem zaman hemde büyük tadilat gerektirmeden çözelim. Su kaçaklarını hızlı bir şekilde yerini tespit etme, kameralı su kaçak bulma, su tesisat borularında arıza tespiti yapmaktayız. Su borularında tadilattan önce veya daha sonra başlayan kaçaklar başınızı ağrıtmasına gerek yok. Bu baş ağrılarının ilacı bizde tesisatınız doktoru gibi evinizi muayene edip sızıntının kaynağını buluyoruz. Söz verilen gün ve saatte servisimiz gelip su sızıntısının yerini tespit eder.

Ankara Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Eski sistem kırarak su kaçaklarını bulma işleerinden kurtulun. Çünkü artık cihazla su kaçıran yerin ana kaynağını bulan makineler var. Kısa zamanda tüm Türkiye`ye yayılan firmamız artık Ankara`da hizmet vermektedir. Profesyonel cihazlarla su kaçak hizmeti veren Ankara su kaçağı bulma servisimiz deneyimli bir kadroyla Ankara halkına hizmet vermektedir. Tesisatlarınızı kırmadan çözüme kavuşturan ankara su tesisat hem kimyasal uygulamaları hemde cihazla su kaçağı bulma konusunda profesyonel kadrosuyla hizmet vermektedir.

Ankara şube iletişim bilgileri;

Adres: Şeker Mah. 1424 Sok. No:7/B Etimesgut / Ankara

Email : info@ankarasutesisat.org

Telefon : 0312 276 08 38

Gsm : 0532 397 38 27

KIRMADAN CİHAZLA SU KAÇAĞI BULMA

Gelişmiş son teknoloji cihazlar sayesinde tam donanımlı araçlarımız ile konut ve işyerlerinde su sızıntı tespiti yapıyoruz. Banyonuzdan bir alt kata su sızıntısımı oluyor? Mutfaktan alt katın tavanına su mu sızdırıyor? Artık yer karolarınız kırılmadan, seramiklerinize zarar verilmeden su sızıntısını bulan makinalar var. Bu makineler su tesisatçılarının artık birer yardımcısı gibiler. Ustalarımıza %40 oranda yardımcı olan bu araç ve gereçler, su kaçağının hızlı bir şekilde yerinin bulunmasına yarıyor. Boru içerisinde görüntü almaya yarayan su altı kanal görüntüleme kameralarımız ile pis su hatlarında kırık, çatlak birbirine geçmemiş ters eğim olan boruları kontrol ediyoruz. Size garip gelebilir ama bazen ana boru hattına bağlanmamış pis su boruları ile karşılaşıyoruz. Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki artık iş yaptırmak usta bulmak çok kolay ama işinin arkasında duran usta bulmak çok zor. Ben yaptım bitti sözüyle çalışan binlerce tesisatçı usta var. Ustanın yaptığı bir tesisattan kaçak çıkabilir. Kimse dört dörtlük demiyoruz fakat tesisat ustalarından şunu yapmaları çok isterim. Yaptıkları işin arkasında durmak gerekirse çıkan tüm masrafı üstlenmek. Kaliteli malzeme ve sağlam bir işçilikle yapılan tesisata en az 10 yıl hiçbirşey olmaz. Eskiden demir boru dediğimiz galveniz borular vardı. Şuan 30 yılını doldurmuş bir damla kaçırmadan günümüze kadar gelen tesisatlar haa mevcut. Şimdi şunu soruyorum eski ustalar böyle sağlamlıkta bir iş yaparken, biz neden bu sağlamlıkta işler yapamıyoruz. Hem de plastik boru dediğimiz çok daha kolay bir sistemle.

SU TESİSAT BORULARINDA NOKTASAL ATIŞ YAPARAK SIZINTIYI TESPİT EDİYORUZ!…

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluluklardan dolayı küçük bir apartmanı bazen 15 – 20 aile ile paylaşmak zorunda kalıyoruz. Hali ile apartman yaşamında en büyük sıkıntılardan biri de insanların birbiri ile uyum içerisinde yaşamasını sağlamak. Dairelerde yaşanan bazı sıkıntılar hali ile apartman sakinlerinin komşuluk ilişkilerine de yansıyor. Bunların en başında geleni ise su sızıntıları, başka bir tabirle su kaçağı ve ne yazık ki bu tür sıkıntılarda çözüm arayışları da genellikle sonuçsuz kalıyor. Çünkü en başta su sızıntısının yani kaçağın yerinin tespiti başlı başına bir sorun oluyor. Su kaçağı tespit edilebilmiş bile olsa bunun daire sakinlerine korkunç bir maliyeti oluyor. Çünkü kaçaklar genellikle eski yöntemler ve usullerle bulunmaya çalışıldığından ancak birkaç denemeden sonra bulunabiliyor. Buda dairenizi su kaçağı tespiti esnasında adeta kazı yapılmış bir inşaat haline çeviriyor. Fayanslar, parkeler, seramikler yani tüm döşemeler belki yeniden dö%

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.