1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (31 oy, ortalama puan: 4,26 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Su Sızıntı Kimyasalı Kaçak Önleyici İlaç

Kalorifer tesisatlarında oluşan kaçakları kapatmak için kullandığımız ve satışını yaptığımız kimyasal sıvı ithal bir üründür. Yaklaşık 3 yılda 490 farklı tesisat üzerinde yaptığımız çalışmalar sonucunda %98 oranında başarı kaydedildi. Piyasada kullanılan yerli kimyasallar sisteme zarar verdiği için, DR. REPP markalı ürünle kaliteyi ön planda tutarak uzun ömürlü kalıcı çözümler sunuyoruz.

Kaçak giderici kimyasal kombiniz su eksiltiyorsa yeri bulunamayacak kadar küçük bir kaçaksa o zaman tesisata uygulanır. Cihazla yeri bulunamazmı ? Su tesisatına göre daha hassas olan kalorifer tesisatına basınç uygulanamadığı için Kaçak cihazı ile yeri bulunamayabilir. Bu yüzden kimyasal uygulama yapılır. Kaçak cihazı ile basınç su sızıntılarını onaran ilaç. Pompa yardımıyla kalorifer sisteminin su devir daim sistemine doldurun ve çok kısa sürede sızdırmaya sebep olan hasarlı noktayı kristalleşme suretiyle kendiliğinden içerden dışarıya doğru daimi olarak onarır. Şuan 5 seneyi dolduran ilaçla kapattığımız daireler mevcut. Kombisinde su eksiliyor diye şikayet eden müşterilerimizin hiçbiri geri dönüş yapmadı.

Su kaçağını önleyen kalorifer kaçaklarını kapatan kimyasal gelmiştir. Kullanılan kimyasallar litre bazında satılmaktadır. Hem ürün satışı hemde uygulamamız mevcuttur.

Tesisatınızda tespiti zor, tamiri yapılamayacak noktalardaki su kaçaklarını gidermek için kullanılır.
Kimyasal etkisini 24 saat içerisinde göstermektedir. Bu işlemi yaptırmadan önce radyatör temizliği yaptırmanızı öneririz. Kimyasal kaçak giderici uygulama yaptıran müşterilerimize 150 TL karşılığında radyatör petek temizliği yapıyoruz. Kırmadan, dökmeden, 24 saatte tesisatınızdaki kaçaklara son verebilirsiniz !

2 Yorum

 • Hasan

  Arabada devirdaim pompasinda kaçak için işe yararmı

  • Cihazlı Tesisatçı

   Araçlar için geliştirilmiş bir ilaç değildir. Araçlarda kullanıldığında sıkıntı yaşayabilirsiniz.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.