1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Puanlanmamış)
Loading...
su-patlagi-bulma

Su Patlağı Bulma

Su patlağı tespit etmek artık çok kolay. Eskiden kalma yöntemleri teknoloji sayesinde rafa kaldırdık. Kameralı sistemlerle boru patlaklarını tespit edip 2 yıl garantili bir şekilde onarımını gerçekleştiriyoruz. Su borusu patladığında alt katta su kaçağı meydana gelir. Alt katın tavanında sararma ve damlama şikayeti varsa mutlaka tesisat borularınızda patlak var demektir.

Evinizden işyerinizden sizi sıkıntıya sokan su patlaklarını artık kırmadan dökmeden ve sonucunda vaktinizi harcayan temizlikle uğraşmadan ileri teknoloji sayesinde minimuma indirdik.

Konusunda uzman ekiplerimizle, en son teknolojik cihazlarla garantili çözüm üretiyoruz. Sıklıkla rastlanan su patlaklarında sorunun nerden kaynaklandığının bilinmemesi ve gelişigüzel yapılan kırma işlemleri olumsuz sonuçlar vereceğinden sizi maddi manevi zarara uğratabilir. Bizim çözüm odaklı çalışma sistemimizle böyle bir sorunla karşılaşmayacağınızın teminatı verilmektedir.

Kaliteli hizmetimiz ve uygun
fiyatlarımızla firmamız güvenin adresidir. Su tesisat borularında çürüme veya malzeme hatası sonucu boru patlağı meydana gelebilir. Kırmadan su tesisatında boru patlağını bulan cihazlar ile tespit edilip onarımı yapıldığında size daha az maliyet çıkarılır.

Farklı yöntemlerle her zaman su akıtan yeri bulma kolay değildir. Tesisat ustalarının geneli alt daireden damlayan yerin üstüne bakarak tam o noktayı kırarlar. Bu tür yöntemler her zaman doğru çıkmayabilir. Hızlı çözüm için eskiden kalma yöntemlerle değil çağımıza uygun kameralı sistemlerle su kaçağının yerini buldurabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.