1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Puanlanmamış)
Loading...
su-kacaklarina-kesin-cozum-cihazla-tespit

Su Kaçaklarına Kesin Çözüm-Cihazla Tespit

Su kaçaklarını tespit eden firmamız bu alanda birçok işi başarıyla çözmüştür. Su sızıntılarına sebep olan bölgeyi noktasal tespit eden makinalar ile çalışmaktayız. Yeni bir sektör olmasına rağmen uygun fiyat ve ekonomik çözümler üretildiği için bu sektör kısa zamanda tüm Türkiye`ye yayılmaya başlamıştır. Makinasız ve makinayla yapılan işler arasında ki farkları şöyle açıklayabiliriz. Su yürür ve yürüdüğü için alt kattan nereden çıkarsa çıksın sizi yanıltabilir. Koridorunuzda oluşan bir su kaçağı mutfak ve banyonuzun tabanından çıkabilir. Su en rahat bulduğu bölgeden dışarıya kendi atar. Normal eski sistem tesisatçı ile bu su sızıntılarını çözmeye kalktığınızda tesisatçı ustanız suyun çıktığı yerden kırmaya başlayarak kaçağı bulana kadar kırar. Bu size hem zaman kaybı hem de yüksek maliyetlere çıkabilir. Bizim yaptığımız sistemde ise su kaçağını kamera ve dedektörlerle buluyoruz. Noktayı tespit ettikten sonra ister bize ister kendi tesisat ustanıza tamirinizi yaptırabiliyorsunuz. Su kaçağına kesin çözümler ve garantili çözümler üretmemiz bizi size tercih ettirmek için yeterli sebep olabilir. Telefonla bize ulaşabilirsiniz.

Su sızıntısı oluşmalarında meydana gelen kötü durumların etkisinden kurtularak, kendinize güven sağlamanız çok önemidir. Su sızmaları , zamanla büyüyerek ciddi tehlikelerin oluşmasına neden olacaktır . Bu durumlara düşmemek için , hemen gereken önlemlerin alınarak , sızmaları kapatmak gerekmektedir . Eğer siz sızmaları engelleyerek, bu durumun önüne geçerseniz, akıntılarla evlerinizin de zarar görmesini engellemiş olursunuz . Bu durumlara düşmemek için tesisat alt yapılarının düzenli bir şekilde kontrol edilmesi gerekmektedir. Su sızıntılar çevre düzenlemelerine bakılarak da sorun bırakan ve bu sorunlardan da etkilenerek ciddi problemleri beraberinde getiren bir oluşumdur . Sızmaların önüne geçmek için , akıntıların hemen kesilerek borularında onarılması gerekmektedir.

Su sızıntılarını engellemek biraz uğraş verse de , uzman tesisat işçilerinin olaya el atması sayesinde , bu durumdan tamamen kurtulmak artık mümkündür. Aynı zaman da , sızmaların önüne geçmek , binaların da tesisat borularını iyi bir sistemle korumak anlamına gelmektedir . Eğer borular kaçırmaya başlarsa , işte o zaman gerçek sızmalar meydana gelmiş ve bu durumdan sonra  da yapmanız gereken hemen önlemleri almak olacaktır. Eğer boruları onarmaz ve zamanla da sızmaların daha çok katlanmasına izin verirseniz , gerçekten büyük tehlikelere maruz kalırsınız . Tıkanan borular yada zaman aşımına uğrayarak meydana gelen çatlamalar sonucunda büyük sızmaların oluşmaya başladığını görürüz . Aynı zamanda , boru kısımlarında soğuk yada dış etkenlerin baskılarından dolayı donmalar meydana gelirse , ısınmaya başlayan boruların çatlayarak suların sızdırması aktif duruma gelmiş olacaktır  . Böylesine sızmaları engellemek için hemen tesisat işlerinden anlayan kişileri çağırarak , önlem almalarının sağlamanız gerekmektedir. Zamana bırakırsanız gerçekten ciddi derecede başınız ağrır ve bu durumunda önüne geçmeniz mümkün olmayabilir. Borular için bakım yaparak , önlemler alırsanız ciddi anlamda rahatlamaya geçmiş olacaksınız . Ancak tedbir almaz ve su sızmalarının önüne geçmezseniz başınız da ağrıyacaktır .  Su sızmalarının oluşmasın da , binaların veya iş yerlerinin tesisat kısımlarında açıklar oluşmasıyla , zamanla bu açılmaların sızmalara dönüşmesi oluşmuş olacaktır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.