1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (12 oy, ortalama puan: 4,33 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
cihazla-kirik-boru-tespiti

Su Kaçak Tespiti | Cihazla Kırık Boru Tespiti

Amatör su kaçak tespiti değil, profesyonel kişi ve kurumların tercihi olan firmamız garantili olarak cihazla kırık boru tespiti yapar, bulamazsa geri iade yapar. Verdiğimiz garantiler sözle değil kağıt üzerinde size verilen servis formu üzerinde yazılı imzalı olarak verilmektedir. Son zamanlarda piyasada kampanya yaptık su kaçağı bizde ucuz gibi haberlere inanıp işinizi iş bilmeyen kişilere vermemenizi tavsiye ediyoruz. Su kaçaklarını basite almayın, zira basit bir iş değil basit olsaydı her su tesisatçısı eline bir makine alır piyasada dolaşırdı. Su kaçak tespitinde makine bu işin %50`sini oluşturur. Geriye kalan %50`lik kısım tesisatçı ustanın tecrübesiyle bulunmaktadır. Tecrübesi olmayan ustanın elinde son teknoloji makinede olsa size yalan yanlış yeri kırdırıp fazladan başınıza masraf açar. Web sitemizin yorumlar bölümünde bu iş bilmeyen firma ve kişilerden ağzı yanan müşterilerimizin birebir kendi kaleminden yorumlarını okuyabilirsiniz. Su kaçaklarını kırmadan dökmeden bilgisayarlı kameralı sistem ile tespit ediyoruz. Kanal yıkama ve görüntüleme hizmetlerini sunuyoruz. Kalorifer tesisatındaki su eksiltmelerini kaçak olan bölgeyi hiç kırmadan onarıyoruz.

Evinizde ve işyerinizdeki her türlü Su Kaçakları,Su Sızıntısı,Nem,Rutubet gibi sorunlarınızda evinize geliyor hiçbir yeri kırı dökmeden, hiçbir yere zarar vermeden evinizi teste tabi tutuyoruz, Test esnasında su kaçağı var mı yok mu kontrollerini yapıyoruz. Bilgisayarlı sistem ve elektronik cihazlar ile Su Kaçağının yerini Noktasal olarak tespit ediyor ve Su Kaçağının yerini size gösteriyor ve tamiratlarını garantili olarak yapıyoruz.

KALÖRİFER KOMBİ SU KAÇAKLARI

Kaloriferinizde ve kombilerinizdeki su kaçaklarını basınç düşmelerini kırmadan dökmeden evinize ve tesisatınıza hiçbir şekilde zarar vermeden kimyasal ürünler ile garantili olarak onarım işlerini yapıyoruz.

Evinizde ve İşyerinizdeki Su Kaçakları Kalorifer kaçakları Kombi Basınç düşmelerini Kırmadan Dökmeden gerekli Su kaçak testlerini yaptıktan sonra Bilgisayarlı sistem ve elektronik cihazlar ile Kırmadan Dökmeden hiçbir yere zarar vermeden su Kaçağınızın Yerini Noktasal olarak tespit ediyor ve tamirini garantili olarak yapıyoruz.

Bina ,iş yeri , lokanta, marketlerde su sızıntısı ve rutubet gibi arızayı tespit ediyor ve onarımını yapıyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak olan bölgeyi noktasal tespit edip kırmadan onarıyoruz. Pis su gider tıkanıklarını binanıza ,iş yerinize zarar vermeden tespit edip ve açıyoruz. Kanal görüntüleme hizmetlerini sunuyoruz. Yer altı tesisat tespit hizmeti sunmaktayız.

Cihazla su kaçak tespiti yapıyoruz. Nerden geldiğini bilmediğiniz su kaçaklarını cihaz yardımıyla tespit edip onarımını yapıyoruz. Ustalarımız son derece profesyonel çalışarak tesisattaki kaçak onarımınızı yapmaktadırlar. İşinde uzman olan ustalarımız size her zaman modern alet ve cihazlarla kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.