1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (14 oy, ortalama puan: 4,29 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
su-kacak-arama-su-sizintisi-bulma

Su Kaçak Arama | Su Sızıntısı Bulma

Su tesisat borularında meydana gelen bilinmeyen su sızıntıalarına en ekonomik çözüm bilgisayarlı cihazlarla su kaçak taraması firmamızda yapılmaktadır. Peki neden ekonomik çözüm bunun açıklamasını aşağıdaki açıklamamızda okuyabilirsiniz.

Su sızıntıları atık su giderleri ve temiz su borularında meydana gelen çatlak kırık veya kaynak hatasından kaynaklanmaktadır. Su tesisat sisteminiz ne kadar sağlam yapılırsa yapılsın bu tür problemler ufak bir hatadan ya da suyun basınçlı gelmesinden veya malzeme hatasından ortaya çıkmaktadır. Bazen yeni yaptırdığınız su tesisat sisteminde bile bu kaçaklar meydana gelebilir. Bu sızıntılar patlak olan bölgeden kendini dışarı atmaz. Su yürür ve kendini en rahat bölgeden dışarı atar. Bu bazen alt komşunuzun tavanında veya sizin dairenizin seramik aralarından dışarı çıkar. Bizim uyguladığımız sistem size en az hasarla su kaçağının ana kaynağının yer tespiti olacaktır. Elektronik cihazlarla ve kameralı sistemlerle su kaçağının noktasal yeri tespit edilir ve onarımı yapılır. 0212 515 61 59 numaralı telefonu arayın gelip su kaçağının noktasal yer tespitini yapalım. Bizim sektörde önemli olan doğru tespiti yapabilmektir. Örneğin normal bir tesisat ustası evinize çağırdınız ve su kaçağının bulunmasını istediniz. Cihazlar olmadan bizimde önceleri yaptığımız işlemleri size anlatmak istiyorum. Önceleri cihaz olmadan su kaçağının önce çıktığı yeri bulurduk. Su sızıntı yapan bölgeden kırmaya başlardık ve borudaki kaçağın yerini bulana kadar zemini kırıp borunun tamirini yapardık. Hatta bazı zamanlarda çaresiz kaldığımız yerler olurdu. Evi harita gibi kırdıktan sonra kaçak hala ortaya çıkmazdı. Bir usta bir çırak müşteriden aldığımız para sadece usta yevmiyeleri olarak 250 TL sonrasında seramik (fayans) ustası gelir kırdığımız yerleri tamir ederdi. Bir seramik ustasının aldığı ücret en az 200 TL olurdu birde seramik ve kullanılacak yapıştırıcıları sayarsak toplamda seramik için 500 TL ödemeniz gerekirdi. Yapılan bu kırımın sonunda birde su kaçağının yeri bulunamazsa müşteriye o kadar mahcup olurduk ki hiç sormayın!.. Ama artık teknoloji var müşterinin karşısında kem küm etmiyoruz. Dairede kaçak varsa var diyoruz yoksa yok diyoruz. Bu sistemle birçok daireyi hiç kırılmadan bu zahmetten kurtardık. Bazen musluk arkasında meydana gelen bir çatlak sizi yanıltıp tüm banyonuzun seramiklerinin kırılmasına yol açabilir ama cihazla bulduğumuzda sadece musluğu söküp arızalı parçayı değiştirmekle halledilebiliyor.  Firmamızı arayıp randevu aldıktan sonra ekibimiz gelir hiçbir yeri kırmadan size arızanın nereden kaynaklandığını gösterir.

Su sızıntılarında son teknoloji en modern en ekonomik ve kesin çözüme ulaşmak İstanbul Tesisat ile mümkün. Su kaçak arama cihazıyla sizleri kesin bir çözüme kavuşturuyoruz. Su sızıntısını evinize zarar vermeden robot makine yardımıyla buluyoruz ve dilerseniz tamirini yapıyoruz. Bizlere ulaşıp servis formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.