1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (28 oy, ortalama puan: 4,25 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
su-kacagini-bulan-cihaz-su-sizintisini -bulan-makina

Su Kaçağını Bulan Cihaz | Su Sızıntısını Bulan Makina

En yeni teknolojileri takip ederek hızlı bir şekilde bulunması gereken su kaçaklarını firmamızdan hizmet alarak tamir yaptırabilirsiniz. Mobil araçlar sayesinde İstanbul’da hizmet vermediğimiz bölge yoktur. Her yere aynı fiyat garantisi ile gönderdiğimiz araçlarımız içerisinde cihaz ve tespit kameraları bulunmaktadır.

Zemin mikrofonu BO-4 1 – asfalt yüzeyler için idealdir. Ayrı akustik merkezi ile yeni sağlam metal ısıtmaya optimal hareket özgürlüğünü için zemin sayesinde eşitsiz şekilde ayarlanabilir.Zemin mikrofon 3P-4 2 – asfalt yüzeyler için kullanılır. Bir başak yumuşak zemin için üzerine vidalanabilir. Üç ayak her zaman istikrarlı temas sağlamak.

Yenilikçi teknolojiler
Prensip
Basınçlı boru hatları sızıntı olduğunda, su toprağa çatlak fışkırması.
Boru malzemesi sızıntı noktasında titreşir. Bu titreşimler boru ile bulaşan ve ayrıca uzak temas noktaları, örneğin az fark edilebilir parçaları. Bu yapı-kaynaklı ses olarak bilinir ve AQUAPHON ® A 100 tarafından sesli yapılır. Su jeti ve sızıntının yakınında boru da zemin titreşime neden olur. Onlar zemin gürültü olarak kendini gösterecektir nerede Bu titreşimler yeryüzüne zemin üzerinden iletilir.

Akustiği
İnsan kulağının ekrandan geliştirilmiş yardım rağmen gelen gürültü analizinde önemli bir rol oynamaya devam etmektedir. Farklı sesler ve ilgili deneyimi ile, bir sızıntı ve arka plan gürültüsü gürültü ayırt edebilirsiniz.Kulaklık aracılığıyla yayılan ses üstün kalitesi AQUAPHON ® A 100 bu görevi  kullanıcı yardımcı olur.

Bir test çubuğu ile Prelocation
Metal boru malzemelerinin, özellikle uzun mesafelerde yapı-kaynaklı ses iletimi. Test çubuğu, bu boru hattı sistemlerinde sızıntı prelocating için idealdir. 
Zemin mikrofonu ile çiziliyor

Metal olmayan boru malzemeleri metal olanlara göre yapı-kaynaklı ses iletimi az etkilidir. Basitçe test çubuğu ile boru bağlantı parçaları kontrol genellikle tatmin edici sonuçlar üretmek değildir. Parçaları arasındaki boru uzunluğu da zemin mikrofonu ile incelenmelidir. Düzenli aralıklarla zemin mikrofonu kullanarak kaçak güvenen kazı için yeterli doğrulukta yer sağlar. AQUAPHON ® A 100 gürültü yoğunlukları doğru bir görsel karşılaştırma görüntüler. Gürültü yüksek sesle veya yumuşak alıyor mu? Görsel ekran acemiler ya da sık sık sistemi kullanmak istemeyenler için özellikle yararlıdır.

İşitme koruma fonksiyonu
AQUAPHON ® A 100 kriterlerdir mevcut iş sağlığı ve güvenliği gereksinimleri. Yeterli işitme koruması özellikle önemlidir. Test çubuğunun temas noktası kaymış halinde meydana geçmişte tatsız ve hatta bazen tehlikeli akustik basınç, kulaklıklar çok erken veya çok geç aktive edildi veya bir nesne doğrudan zemin mikrofonu yanındaki yere düştü. Bu artık yeni teknoloji sayesinde geçmişte bir şeydir. Gelen ses sinyali sürekli olarak izlenir.Gürültü çok yüksek alırsa, kulaklık tarafından geçirilen ses boğuk. Sinyalleri yüksek sesle almaya devam ederseniz, kulaklıklar kapatılır. Gürültü kaynağı sessiz gider kez AQUAPHON ® A-100 otomatik çalışmalarına başlanması tavsiye. Işitme koruma fonksiyonu çeşitli operasyonel ortamlarda ve farklı kullanıcılar için özelleştirilebilir.

Filtre Optimizasyon fonksiyonu
AQUAPHON ® A 100 yenilikçi filtre Optimizasyon fonksiyonu daha kolay doğru su sızıntılarını saptamak için yapar. Bu zemin mikrofonu bir kaçak gürültüsü tespit etmiştir durumlarda özellikle yararlıdır ama sızıntının tam konumunu nedeniyle gürültülü ortam etkileri belirlemek zordur. Alıcı zemin mikrofonu kullanarak ses örneği kaydeder ve analiz eder. Daha sonra otomatik olarak, özellikle açıkça kaçak yapı-kaynaklı ses ayıran uygun birfrekans aralığına geçer.

Hizmet mikrofonlar Kolay: Tüm mikrofonlar üzerindeki kabloları kullanıcı tarafından değiştirilebilir. Bu düşük bakım ve minimum kesinti garanti.Pek ulaşmak  Kapalı sızıntıları kısa prob ucu ile küçük, kullanışlı EM 30 mikrofon kullanılarak tespit edilir. İç mekan kullanımı için özel olarak bir mıknatıs, tripod ve kompakt kasası da mevcuttur.

Kaynak : http://www.enermak.com/tr/endustri_urun/aquaphon-a100/357/2

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.