1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (20 oy, ortalama puan: 4,30 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
su-kacagi-tespiti-su-nereden-kaciriyor

Su Kaçağı Tespiti | Su Nereden Kaçırıyor

Yaşadığınız ortamda ortaya çıkan su damlaması moralinizi hiç bozmasın. Eskisi gibi su akıtan yeri bulmanın birçok yöntemi bulunmaktadır. Üst katınızından sizin dairenize akan suyu kameralı su tesisat kaçağını bulan cihazlarla tespit etmek ortalama 1 saatimizi almaktadır. Hangi daireden geldiği belli olmayan su damlaması apartman içerisinde yaşayan komşuları birbirine düşürmektedir. Sizlere tavsiyem ortak bir karar alarak bir su kaçağı bulma firmasını arayarak su sızdırmasının kimden geldiğini buldurmanızdır. Apartmana gelen su tesisat ustalarımız öncelikle su akıtan yeri gözle kontrol ederler. Sonrasında tesisatında kaçak olabilecek dairelerden birinden başlayarak en fazla 3 daire kontrolü yaparak su akıntısının nerden geldiğini bulmaktadırlar. Bu tarz işlerinizde apartman yöneticinizi öncü olarak tayin edebilirsiniz. Size kalan su tesisat ustası servis için geldiğinde bütün şüpheli daire sahiplerinin evinde bulunmasıdır.

Binalarda ve daire içlerinde su kaçağının noktasal yerini hiçbir yeri kırmadan tespit ediyoruz. Bu sistem sizi seramik fayans masrafından kurtarıyor. Ayrıca doğru tespit ile boşu boşuna banyonuzu evinizi işyerinizi tadilat yaptırmıyorsunuz. Belkide su kaçağı karşı komşunuzun dairesinden de gelebilir. Bu yüzden boşu boşuna evinizde kırım yaptırmayın. Makina ile su sızıntılarının yerini bulan firmamız bulamadığı kaçak için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Daire içlerinde bulunamayan kaçak için herhangi bir ücret talep edilmez. Dış ortamda yapılan su kaçak aramalarında firma çalışanlarımız su kaçağının yerini tespit edemezse sadece servis ücretini ödersiniz. Komşunuzun dairesinden gelen su akıntısı dairenize daha fazla zarar vermeden hemen bizi arayın. Anadolu ve avrupa yakası şubelerimiz ile tam donanımlı servis araçları sayesinde geniş bir servis hizmeti sunuyoruz.

Su kaçağını tespit eden ekibimiz dairenizde temiz su ve atık borularınızı kamera ve dedektörlerle tarama yapar. Bilgisayarlı sistemlerimizde %99 su kaçağının yerini buluruz. Tamir ücretleri su kaçağının yerine ve işçiliğe göere belirlenir. Su sızıntılarına kesin çözüm bizi arayın.

Su kaçağı sızıntınızın nerden gelğini bulamıyormusunuz. Çaresiz kalmayın. Bize ulaşın su kaçağınızı cihazlarla tespit edelim. Hiç bir yeri kırmadan nokta tespiti yapıyoruz. Size kesin bir çözüm üretiyoruz. Firmamız son sistem teknolojik cihazlarla çalışıp sizlere modern ve kaliteli bir hizmet sunuyor.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.