1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama puan: 5,00 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su kaçağı tespiti fiyatları hesaplanırken tesisatın büyüklüğüne doğru orantılı bir şekilde maliyet çıkarılmaktadır. Bilinmeyen gözle görünmeyen yerin altında ortaya çıkmış bir arızayı buluyoruz. Bu yapılan işlem sizin ayağınıza kadar evlere götürdüğümüz çalışmadır.

Bütçenize uygun diye nasıl bir tesisatçı olduğunu bilmeden evinizi emanet ettiğiniz ustaların size daha büyük zararlar ile karşı karşıya bırakması olmadık şeyler değil. Su kaçağı akla mantığa sığmayan bölgeler de meydana gelir. Bununla ilgili son zamanlar da gördüğüm şaşırtıcı bir örnek sanırım bu sorunun önemli olduğunu en iyi anlatan nitelikte olacaktır. Sürekli kanal tıkanması yaşayan ve bu zamana kadar sayısız defa kanalını açtırmak için iski den başka tesisatçıdan yardım alarak çözüm bulmaya çalışılan sorunların sadece kendi binasında değil yan tarafın bodrumundan sızan suları meydana gelmesi ile daha zor bir hal almıştır. Tıkanıklık açılıyor 1 ay kadar bir müddet sonra yan tarafta oluşan su kaçağı hattın tekrar tıkandığının işaretçisi olarak bir ton işlemleri aynı şekilde yaşanıyordu.

Türkiye şartlarında gümrük vergisinin ağır olması aldığımız cihazların fiyatlarını iki katına çıkarmaktadır. Aletle su tesisat patlaklarına bakma işine ilk başladığımız yıllarda kullandığımız makinelerin servis fiyatları yüzünden çok paralar harcandı. İstanbul`da artan tesisat şirketlerinin ortak çalışmaları sonucunda maliyetleri yarı yarıya düşürmeyi başardık. Sonuçta su kaçağı tespiti fiyatlarını düşürdük.

Kanal borusu ile su kaçağının oluştuğu bölge arasında nerden bakarsınız 5 metrelik bir uzaklık var ki bu uzaklıkta bile çok yüksek denecek seviyede su kaçağı problemi yaşanıyordu. Neyse ki hattın içerisinde yapılan kamera ile tespitler kanal borusunda meydana gelen kırılma nedeniyle buradan geçen su ve maddelerin kalarak sürekli tıkanmaya neden olduğu anlaşıldı. Bunun gibi sayısız daha birçok örnek verilebilir. İşini bilmeyen ustalar su kaçağı tespiti fiyatları açısından size düşük ücretlerden söz edebilirler. Çünkü yaptıkları işlem son derece ilkeldir ve hiçbir zaman sağlam bir iş olmaz. Belki de üzerine çok az bir ilave yaparak robotlar ile su kaçağının önüne geçmeye çalışsanız sürekli harcamak zorunda kalmayacağınız ücretler ile aslında siz karlı çıkacaksınız.

Su Kaçağı Bulmada İstanbul Tesisat Farkı :

İstanbul su kaçağı tespiti fiyatları çok ise yapılan işlem %100 garantilidir diye bir iddiamız yok tabi ki. Fakat kendi adımıza konuşmak gerekirse

  • Olmadık noktalardan çıkan su kaçağı tespitleri için dahi belli bir fiyat bedeli üzerinden yapılan anlaşmanın üzerine ek bir masraf konulmaz
  • Tüm problemler doğru bir şekilde giderilir
  • Sonradan çıkan sürprizler ve yoğun kırılmalar ile başınızı ağrıtıp, bütçenizi sarsmamak için iyi araştırma yapılır
  • Kaçak bulunurken teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanılarak en az hasar ile tamir gerçekleştirilir
  • Gönderdiğimiz tüm servis elemanlarına yeterli eğitim ve bilgi verilir
  • Personel yalnızca yaptığı iş ile ilgili değil müşteri memnuniyeti ve haklılığı konusunda eğitilir
  • Kaçağın tamiri için mümkün olan en kısa süre belirlenerek bir an önce sorun giderilir
  • İş bittikten sonra da müşterilerimizin şikayetleri ve istekleri göz önünde bulundurularak değerlendirilir
  • En önemlisi tüm servis görevlilerimiz ev mahremiyeti ve saygı kurallarına riayet eden insanlar arasından titizlikle seçilir

Tamirat fiyatları belirlenirken temiz su onarımı ve gider borusu değişimi olarak ikiye ayrılır. Gider borusunda kaçak tamiri temiz suya göre biraz daha pahalıdır.

Bu içeriği paylaş
Tüm yorumları göster

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.