1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Puanlanmamış)
Loading...
su-kacagi-onarimi-su-kacak-bulma

Su Kaçağı Onarımı | Su Kaçak Bulma

Ek yerlerinden ayrılmış su borularında su kaçağı onarımı cihazlı ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Kopmuş su borusuna plastik boru yapıştırma cihazını uygun ısı derecesinde çalıştırarak onarım yapılır. Yeni yapılan plastik borularda su kaçağı ortaya çıkınca nerede bu kaçak diye düşünmenize gerek yok. Firmamız su kaçak bulma makinelerini kullanarak borunun patlayan yerini tespit etmektedir. Kısa sürede çözüm üreten ekiplerimiz yaptığı tüm onarımlarda garanti vermektedir. Yapılan işe açıklamalı bir şekilde servis formu doldururuz. Sözleşme niteliğinde olan bu servis formu yaptığımız işin garantisidir. Merkeze ulaşan servis formları bilgisayara kayıt edilmektedir. Ödediğiniz ücret bizde bakidir. Konutunuzda tekrar aynı şikayet başladığında işimizin her zaman arkasında durmaktayız.

Uzun zahmetler olmadan kaçak olan bölge bulunarak onarım yapılmaktadır. İstanbul tesisat sizleri profesyonel ekipleriyle, son derece titiz çalışma prensibiyle bilgilendirip çözüme ulaştırıyor. Su kaçağı onarım ve tespit işi firmamız tarafından itinayla yapılmaktadır. Eski usul kırıp dökme, yerini özel robot cihazlara bırakmıştır. Su kaçağını bilgisayarlı cihaz ve kameralarla tespit edip onarıyoruz. Atık su borularınız ve temiz su borularınız cihazlarla taranıp su kaçağının noktasal yerini bulup orayı tamir ediyoruz. Üst kat komşunuzdan gelen veya sizden alt kata inen su kaçaklarına bilgisayarlı müdahale ile evinize zarar vermeden kaçağın yerini tespit ediyoruz.

Su sızıntılarını artık kırmadan dökmeden kesin çözüm ile halledin. Yapmanız gereken firmamızı aramak ve servis istemektir. Firmamızdan en az bir gün önce servis yazdırın. Su sızıntısının tam yerini bulabilmek çok zor iştir. Ama firmamız Avrupa teknolojisini kullanarak ve tecrübeli su tesisat ustaları sayesinde kaçağın yerini bulur tamirini yapar.

Su Kaçağı Onarım Hizmeti

Su kaçağı ister banyodan ister tuvaletten isterse mutfağınızdan olsun her türlü gelişmiş makinelere sahip firmamız su kaçağını bulmaktadır. Sektörde lider firmalardan biri olan firmamız siz değerli İstanbul halkına hizmet vermektedir. Alanında birçok iş bulunduran İstanbul tesisat evinizde veya iş yerinizdeki farklı su tesisat işlerini de yapmaktadır. Amacımız müşteriyi kazanmak olduğu için sizi farklı işleriniz için başka tesisatçılara yönlendirmiyoruz. Ekiplerimizde çalışan elemanlar tecrübeli su tesisat ustalarıdır. Sizinde nereden geldiğini tespit edemediğiniz su sızıntısı veya su kaçak probleminiz varsa bize ulaşın. İşlerinde son derece uzman olan ustalarımız su kaçak arama cihazıyla su sızıntısının yerini net olarak tespit ediyor ve onarımını yapıyor. Sabırlı bir bekleyişin ardından kaçak bulunur bulunmaz onarım süreci başlayacaktır. Tamiratı kısa süren onarımların çalışmayı sürdüren ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Seramik döşenmesi mecburi olan alanlarda onarımın bitiş süresi biraz gecikebilir. Bunun nedeni tespit için gelen ekiplerin yanlarında fayans ustası bulunmadığıdır. Söz verdiğimiz gün ve saatte onarımın geriye kalanını yapmaktayız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.