1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (21 oy, ortalama puan: 4,24 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
profesyonel-su-sizintisi-tespit-calismasi

Profesyonel Su Sızıntı Tespit Çalışması

Günlük hayatta modern cihazlarla çalışan tesisatçı bulmak zor olabilir. Yaşam alanlarında karşılaştığımız su tesisat arızaları değişik yöntemler kullanılarak bulunabilmektedir. Cihazlı bir tesisatçıdan beklenen en son teknolojiyi kullanarak arızanın giderilmesidir. Tesisat sorunlarını giderirken sıkıntıyı kökünden çözmek kalıcı olacağı için iyi düşünüp tamirat gerçekleştirilmelidir. İnsanların çoğu, tecrübesiz ustalardan ağzı yandığı için profesyonel tesisatçı firmayla çalışmak ister. Profesyonellik işçilik fiyatları ile değil kaliteli çalışma ile anlaşılır. Her su kaçak firması bu prensiple çalışma hayatına devam ettiği sürece kesinlikle işten yana sıkıntısı olmaz. Firmamızın bu konudaki çalışma ilkesi “fiyatla değil , kalite ile rekabet etmektir”. Kullandığı cihazların kalitesi ustanın işine verdiği önemi bir kez daha hatırlatmaktadır. Su sızıntılarına karşı kullanılacak cihazların o işe uygun hale getirilmesi üretici firmaların değil makineyi kullanan firmaların asli görevidir. Cihazların kullanım konusunda eğitim almış tesisatçı usta, sızıntının yerini kolay bir şekilde bulmaktadır.

Su sızıntı tespit çalışması ve su tesisat borusu kaçaklarını kırmadan noktasal olarak bulan ekibimiz deneyimli kadrosuyla tüm İstanbul halkına hizmet vermektedir. Ev veya iş yerlerinizdeki su kaçaklarını hem görüntülü hem de detektörlü su kaçak arama makineleri ile tam tespitini yapıyoruz. Kanal görüntüleme servisimiz ile büyük boru hatları üzerinde görüntü alabiliyoruz. Tıkanıklıklara ve sızıntılara sebep olan bölgenin teşhisini yapabiliyoruz. Yalnız derinlik bu işte çok önemlidir. Örneğin 2 metre ve üzerindeki derinlik te teşhis yapmak mümkün olmaz. O kadar derindeki borudan sinyal ve ses alınamaz.

Profesyonel su sızıntı tespiti nedir? Nasıl yapılır?

Su sızıntıları her insanın başına gelebilecek zahmetli ve bulunması zor olaylardan biridir. Su sızıntıları düşük döşeme diye tabir edilen zemin kaplaması altında moloz yığınları ile doldurulmuş alandır. Boru tesisatları genelde bu molozların üstünde şap diye tabir edilen kum çimento karışımı yumuşak zemin arasında kalmaktadır. Su borusu kaçakları genelde yüzeye değil de dairenin tabanına etki etmektedir. Alt katın tavanında belirtileri ortaya çıkmaktadır. Alt katın tavanına bakıp su sızıntısı buranın üstünden geliyor diye sakın teşhis koymayın. Su yürür zeminin en rahat yerinden kendini dışarı verir. Su kaçakları için özel geliştirilmiş hassas detektörler ile sizlere bu hizmeti sağlıyoruz. Kaliteli bir hizmet söz verilen günde ve saatte servis yazdırılan yere gitmektir. Profesyonel bir firma söz verdiği işi gününde yapamıyorsa veya sizi devamlı oyalıyorsa bu firmalardan destek alamazsınız. Su kaçağının tespiti dışında yapılan işin arkasında durmakta önemlidir.

Su sızıntı tespitlerimiz hem daire içlerinde hem de dış mekânlarda örnek olarak bahçe sulama hatlarında, yangın hidrat boru hatları üzerinde, şebeke boru hatları üzerinde su kaçak araması gerçekleştirmekteyiz. Su sızıntısının noktasal bulunması size hem zamandan tasarruf hem de maliyet bakımından size tasarruf sağlar. Yüzeyden su sızıntı tespiti ve tamiri yapabilmekteyiz. Kanal görüntüleme hizmetlerimiz ile atık su gider problemlerinizi de çözebiliyoruz.

Kırmadan su kaçak ve sızıntı tespiti yapıyoruz. İstanbul tesisat olarak teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Her zaman kaliteli ve modern sistemi vermek için uğraşıyoruz. Çağımıza ayak uyduruyoruz. Su sızıntısı olan bölgeyi su kaçak arama makinesiyle tespit ediyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.