1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Puanlanmamış)
Loading...
cihazlarla-kirmadan-su-kacagi-bulma

Profesyonel Cihazlar ile Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Su tesisatınızda ki sızıntıları kaçak bulma ekibimiz bulur ve tamirini yapar. Su kaçağı ekipman ve çalışan eleman kadromuz ile su tesisat sektöründe hizmeti gününde ve saatinde vermekteyiz.

Gelişen dünyamızla birlikte birçok sektörde de önemli değişimler oldu. Artık teknoloji hayatımızın her bir santimetrekaresine öyle bir girdi ki her alanda ondan bahsetmek mümkün. Tabi gelişen bu teknoloji beraberinde hayatımıza sayısız da kolaylık getirdi. Önceleri bize külfeti olan birçok işin artık çok daha ucuz ve pratik bir hale geldi. Örneğin kâbuslarımız olan su sızıntıları ya da diğer bir deyişle su kaçakları. Geçmiş yıllarda insanların en büyük sıkıntılarından biriydi. Kimi zaman alt komşumuz gelir küvetimizden akan suların banyosunun tavanını mahvettiğinden bahseder, kimi zaman klozetten akan sızıntıdan şikâyet eder, kimi zaman bizimde bilmediğimiz bir şekilde evimizin muhtelif yerlerinden sular fışkırırdı. Sanki bir yerde minik bir musluk açık kalmışçasına. Bazen çözüm olsun diye birkaç kez klozet, bazen küvetleri değiştirirdik. Bazen banyoyu tümden kırar ne var ne yoksa yenilerdik. Ama nafile bizim inatçı su sızıntısı kendine bir yol bulur yine akmaya devam ederdi. Çoğu zaman bu su sızıntısı (Su kaçağı) alt ya da üst komşumuzla aramızı açar, kara kedi gibi aramıza girerdi. Velhasıldı ne yapsak ne etsek bir kere başımıza musallat olmuşsa bu su sızıntısı çok akıllı ve maharetli bir usta buluna kadar devam ederdi bu eziyet. Devam ederdi diyoruz çünkü bu geçmiş yılların yöntemleriydi. Gelişen teknolojinin nimetlerinden artık tüm sektörler gibi bizde faydalanıp müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Artık kırmalar, dökmeler, tadilatlar komşusallarla su sızıntısı yüzünden kavgalar, küvet vs. değiştirmeler sona erdi. Ustalık tecrübemiz ile teknolojiyi birleştirerek artık kusursuz bir hizmet sunuyoruz müşterilerimiz. En kısa zamanda en iyi hizmeti sunmak için biz sizin için bir telefon kadar uzaktayız.

Evinizin herhangi bir köşesinden gelen su sızıntıları, üst komşunuzdan size doğru akan sızıntılar artık evin hiçbir yerine zarar vermeden robot makineler ile su sızıntısının yerini tespit etmek mümkün. İşlerinde profesyonel cihazlarla su kaçağı bulan ustalarımız teknolojinin de yardımıyla dikkatli ve titiz bir çalışmayla sızıntının yerini tespit eder. Su sızıntısından şikayetiniz varsa bize ulaşıp servis formu yazdırmanız yeterli olacaktır. Sizlere cüzi fiyatlara en kaliteli hizmeti vermeye hazırız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.