1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (45 oy, ortalama puan: 4,44 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Kırmadan Su Kaçağı Bulan Firma

kirmadan-su-kacagi-bulan-firma

Bina içerisinde veya bina dışı su kaçakları can sıkıcı bir olaydır. Eskiden evimize yada işyerlerimize gelen tesisatçılar su kaçağını tespit edicem diye komple kırım işlemi yaparak bizlere bir sürü sıkıntı yaratırlardı. Üstelik tahmini fikirler yürütülerek yaptıkları işlemde su kaçağını bulamayıp ardında birsürü iş bırakarak çekip giderlerdi. Birde çevreye verdiğimiz rahatsızlıklarda cabası olurdu. İstanbul tesisat sırtınızdan bu yükü kaldırdı, özel kameralı robot cihazlarla tüm sıkıntınız kökten halloluyor. Şimdi artık devir değişti teknoloji ilerledi, kırma dökme olayı ortadan kalktı. Firma olarak kırmadan su kaçak bulma ve kırmadan sızıntı bulma tespitini en kısa sürede özel cihazlarla yapmaktayız. Kaçak olan bölgenin tespiti kırma dökme olmadan bulunmaktadır. üst kattan su sızıntısı yangın borusu kaçak tespiti gibi su kaçaklarını kısa sürede bulup yapıyoruz.

Su Kaçak Tespit nasıl yapılır ?

Evinizde veya işyerinizde bulunan su sızıntılarını su akaçak arama makinalarımız ile önce noktasal olarak buluyoruz. Bunun amacı evinizin zemin veya duvarlarında yapılacak tadilat işini en az seviyeye indirmek. Su sızıntısının noktasal olarak yeri tam tespit edildikten sonra boru tamirini ister ekibimize, isterseniz sizin tadığınız bir tesisatçı ustaya yaptırabilirsiniz.

Tespit ve tamir ücreti nasıl belirleniyor. Tespit ücretini 0212 515 61 59 numaralı telefonu arayarak öğrenebilirsiniz. Dairenizde mevcut bir kaçak varsa ve bunu ekibimiz bulamıyorsa sizden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Eğer bize gösterilen mekanda kaçak yoksa tespit ücretinin %35 düşüldükten sonra geriye kalan ücret sizden tahsil edilir.

Kırmadan su kaçak tespiti yapıyoruz. Su sızıntısının nerden geldiğini tespit edemiyorsanız bize ulaşın.Su kaçak arama makinesi ile su sızıntısının yerini tespit ediyoruz. Ustalarımız teknolojinin sunduğu imkanlardan yararlanarak kırma, dökme yapmadan su kaçağının yerini bulur ve onarımını yaparlar.İatanbul tesisat olarak su kaçağı tepit için gerekli alet ve teknolojik ürünlere sahibiz. Size bu hizmeti verebilecek en iyi tesisat firmalarının başında geliyoruz. Verdiğimiz hizmetin garantili olması da bize güvenmenizi sağlayacaktır.

Bu içeriği paylaş
Tüm yorumları göster

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.