1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (17 oy, ortalama puan: 4,41 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
kirmadan-kimyasal-ile-kalorifer-tesisat-su-kacagi-onarimi

Kırmadan Kimyasal ile Kalorifer Tesisat Su Kaçağı Onarımı

Flex dub adıyla piyasaya sunulan su kaçağı onarım sıvısı tesisat borularınızda oluşan bütün kaçakları giderir. Kombi tesisatlarında gönül rahatlığıla kullanabileceğiniz bu ürün peteklerinize veya ısıtma ünitelerine hiçbir zarar vermez. Şebeke suyu borularına hiç korkmadan uygulayabileceğiniz kaçak kapatma kimyasalı 24 saat içerisinde etkisini gösermektedir. Suyun geçtiği su tesisat borularında delik kapatıcı olarak bilinen flex dub ürünü sisteme kolayca entegre edilir. Önerilen kimyasal uygulama şekli tesisatın içerisini temizlendikten sonra uygulanması gerekir. Tesisat temizliği yapılırken herhangi bir temizleme ürününün kullanılması kaçak ilacının moleküler yapısını etkileyeceği için kullanılması uygun değildir. Kalorifer tesisat borularında ki kaçakların kapatılmasında, yerden ısıtma tesisat borularındaki kaçakların kapatılmasında işin ehli uygulamacılar tarafından yapılması ürünün sistemdeki kaçağı kapatması için önemlidir. Zamanla kombilerde kireçlenmeden dolayı meydana gelen sesi ortadan kaldırır ve kireç taşlanmasını engeller. Asit içermeyen kimyasalımız alüminyum radyatörler içinde uygundur.

Kalorifer Tesisatı Su Kaçağı Giderici

Tesisatınızda tespiti zor, tamiri yapılamayacak noktalardaki su kaçaklarını gidermek için kullanılır.
Kimyasal etkisini 24 saat içerisinde göstermektedir. Bu işlemi yaptırmadan önce radyatör temizliği yaptırmanızı öneririz. Kimyasal kaçak giderici uygulama yaptıran müşterilerimize 100 TL karşılığında radyatör petek temizliği yapıyoruz. Kırmadan, dökmeden, 24 saatte tesisatınızdaki kaçaklara son verebilirsiniz !

Teknik Bilgi:
Kombinin/Kazanın hareketli aksamlarına hiçbir zarar vermez,
Su kaçağının atmosfere temas ettiği noktada kaçak giderici donarak tesisatın kaçak verdiği noktayı tıkar. Böylece kırma dökme olmaksızın tesisatınızdaki kaçaklar giderilmiş olunur.
Ürün doğaya zararlı olmayıp, tahriş edici değildir.

Hiç kırmadan kalorifer tesisatındaki su kaçağını kimyasal madde yardımıyla gideriyoruz.Su kaçak arama yardımıyla kaçağın yerini bulup onarımını yapıyoruz.

Kullandığımız kimyasalların kombiye hiçbir zararı yoktur. Ortalama 5 yıldır sürekli aynı kimyalları kullanıyoruz. Bazı kimyasalların kombiyi tıkadığı doğrudur. Bu konuda ustalarada çok iş düşüyor. Kalorifer tesisatına doğru bir şekilde kimyasal basıldığında herhangi bir sıkıntı yaşanmaz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.