1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (13 oy, ortalama puan: 4,46 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
tikanmis-bir-tuvalet-nasil-acilir

Tıkanmış Bir Tuvalet Nasıl Açılır?

İlk önce tıkanıklığın yerini bulmak için sifonu çekin. Klozet çabuk dolarsa yakın bir yerden, büyük ihtimalle dirsekten tıkanmıştır. Klozet önce boşalıyor fakat daha sonra doluyorsa daha uzak bir mesafeden tıkanmıştır. Bu durumda uzman servisimiz devreye girmektedir.

Açamadığınız tıkanıklarınızı robotlu makina parkurlarımız ile sizin sağlığınızı tehdit eden bu iğrençlikten kurtarıyoruz.Size sadece bizi aramak kalıyor.

Mutfak Lavabo Giderlerinin Tıkanmaması için Nelere Dikkat Edilmeli?

Mutfaklar günlük yaşamda en çok kullanılan mekânlar. Mutfaklar da en fazla rastlanan sıkıntı ise lavabo tıkanıklıkları. Özellikle profesyonel mutfaklarda (restoran, otel vs…) lavabo tıkanıklıkları çok rastlanan bir sorun. Bu problemin çözümünü anlatmadan önce problemin oluşmasını engellemek için neler yapmalı, nelere dikkat etmeliyiz profesyonel olarak size aktaralım. Öncelikle özellikle profesyonel mutfaklarda doğru ve düzgün tesisatın döşenmiş olması çok önemli. Bunun içinde tecrübeli ve profesyonel firmalar ile çalışmak iyi bir tesisata sahip olmanın tek yolu. Bu birinci şart sağlandıktan sonra dikkat edilmesi gereken ikinci şeyi söyleyelim hemen. İkinci olarak lavabonuzun tıkanmasına sebep olabilecek mutfak artıklarına dikkat etmek gerekiyorsa bir lavabo süzgeci kullanmak.(Bu mutfaklarda aynı zamanda sağlığa uygunluk sağlar) Çünkü az gibi görünen bu artıklar zamanla tıpkı bir kaya gibi sertleşerek lavabo giderinin tıkanmasına sebep olur. Üçüncü olarak dikkat edilmesi gereken tıkanıklıklarda kimyasallar kullanmak yerine basınç uygulamak. Çünkü kimyasallar genellikle zaman ve para kaybıdır. Dördüncü olarak belli dönemlerde lavabonun altından gidere bağlanan süzgeç borusu değiştirilebilir. Çünkü bu plastik parça lavabodan atıkların ilk geçtiği kısımdır ve zamanla içerisinde ki gider daralarak tıkanır. Bu parçayı değiştirmek oldukça masrafsız ve basittir. Çoğu zamanda bu iyi bir çözüm olur. Tüm bunlara rağmen problem oluşması engellenemiyor ve sorun devam ediyorsa yapılabilecek en doğru çözüm profesyonel bir yardım almaktır. Tabi böyle bir ekipten yardım istendiği için uçuk paralar ödemeye de gerek yok. Kaliteyi uygun fiyata aldıktan sonra iyi bir seçim yapmış oluruz.

Tıkanan tuvaletinizi zahmetsiz modern kırıp dökmeden en iyi biz açarız. Ustalarımız ellerinde geldiği tıkanıklık makinesi yardımıyla tıkanıklığı açar.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.