1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (29 oy, ortalama puan: 4,24 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Lavabo Gideri Açma

lavabo-gideri-acma

Son teknoloji robot makineler sayesinde kırmadan gider borularında tıkanıklık açma hizmeti yaygın servis ağı ile İstanbul genelinde yapılmaktadır. Tuvalet ve lavabo borusu tıkanıklığı açan servislerimiz sektörde uzun süreli deneyimleri ile bir daha tekrarlamayacak bir şekilde tıkanıklığınızı açarlar. Evinizi işini bilen tecrübeli ve son sistem makineler ile çalışan ekiplerimize emanet etmek ister misiniz? Lavabo gideri tıkanıklığı açma servislerimizden yararlanmak için firmamızı arayarak size en uygun saatte randevu alabilirsiniz. Söz verilen saat ve günde kapınıza gelen elemanlarımız evinizi kirletmeden probleminizi halleder. Lavabo tıkanıklığı açma, lavabo giderinden su gitmiyor, lavabo borunuzdan dökülen yağ ve katı atıklar eğim verilmeyen lavabo gider borularında tıkanmaya sebep olur. Lavabo gideri açma hizmetini görüntülü bir şekilde en uygun fiyatlarla yapıyoruz. Tıkanan el yıkama lavabo gideri veya mutfak evye gider borularında etrafa zarar vermeden açıp kamera görüntüsünü müşterilerimize gösteriyoruz. Lavabo borunuza yapışan yağ kalıntıları tortuya döşünce suyun yavaş çekmesine sebep olur. Boru yıkama hizmetimiz ile yemek şirketleri veya otellerde basınçlı yıkama makineleri ile pis su borularında temizlik yapıyoruz. Ana kanalizasyon borularına kadar borularınız tertemiz oluyor. Kanal açma makineleri hızlı ve boruya zarar vermeden tıkanıklık açar.

Susta denilen mekanizma ile borularınızda çok sık yaşanan tıkanıklıkları açmak sizi kesin çözüme götürmez. Eski usul ile boru içerisine demir benzeri maddeler sokarak tıkanıklığı açamazsınız. Bu tür maddeler tesisatınızda dirsek dönemez. Bizdeki robot makineler her türlü 45 derece veya 90 derece dirsek dönebilme kabiliyetine sahiptir. Aslında tesisatınızın sağlıklı bir şekilde çalışıp tıkanmamasını istiyorsanız 90 derece dirsek kullanımı hiçbir zaman yapılmaması gerekir. Eğimin yetersiz olduğu yerde birde üstüne 90 lık dirsek kullanırsanız pis su borusunun içerisinden geçen katı atıklar bu noktada birikme yapmaya başlar. Sizin farkında olmadığınız bir zamanda tamamen tıkanmaya sebep olur ve üst katlardan dökülen su sizin dairenizden geri çıkmaya başlar.

Lavabo giderinde kırmadan tıkanıklık açma anlayışı ile evlere hizmet götüren firmamız üst katlarda açılmayan tıkanıklık için herhangi bir ücret talep etmez. Tıkanıklığınız açıldıktan sonra açılan bölgeyi firmamız garanti altına alır. Sizlere verilen servis formunda garanti şartlarımız aynen geçerlidir. Tıkanıklığın yerini tespit edebilen donanımlar ile çalışıyoruz.

Tıkanmış Lavabo Gideri Açma Aparatları ve Kimyasalları

Evinizde tıraş olurken birde baktınız ki lavabonuz tıkandı veya bulaşıklarınızı yıkıyorsunuz evyenin gideri tıkanıp evyeden sular taşmaya başladı bunların hepside can sıkıcı durumlar. Piyasada satılan lavabo açma aletleri veya lavabo gideri açmaya yarayan kimyasallar gibi borularınızda tıkanıklık açmıyoruz. Bizim yaptığımız kalıcı ve kökten çözümler sunmak. Bizim farkımız marketten veya alışveriş sitelerinde satılan 30 TL – 40 TL arası satılan lavabo açıcılar gibi değil size %100 açma garantisi vererek iş yapıyoruz. Paranızı çöpe atmıyorsunuz ayrıca açılan tıkanıklığı görüntüleme dediğimiz kamera aygıtları ile filmini çekip içerde bu tıkanmaya ne sebep olmuş gösterebiliyoruz. Lavabo açmak bildiğiniz gibi pimaş borularda artık çok zor değil. Fakat işinin ehli profesyonel usta ve kameralı bir sistemle açmak hem kalıcı hem de zahmetsizdir. kaş yapayım derken göz çıkarmıyoruz. Firmamızda bulunan kamera sistemleri her servis aracımızda bulunduruyoruz. Çok pahalı sistemler olduğu için sizlere kalitemizi bi kez daha katlamış olduk.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.