1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (12 oy, ortalama puan: 4,25 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
lavabo-ac-boru-tikanikligi-nasil-acilir

Lavabo Aç-Lavabo Borusu Tıkanıklığı Açılır

Evlerinizde lavabo tıkandığında kullandığınız lavabo açlarla lavabonuzun açılması çoğu zaman mümkün olmaz. Özellikle toz halinde satılan lavabo açlar gider borularınızın dibine çöküp orada donarak sizi içinden çıkılmaz bir hale sokabilir. Bu tozlardan giderlerinize kesinlikle dökmeyin. Bunun yerine sıvı lavabo açıcı veya yağ çözücü tercih edin. Kullandığınız bu kimyasallarda çare olmazsa lavabo açan firmayı arayın. Lavabom tıkandı, çamaşır makinesinden su geri geliyor, giderden su gitmiyor, lavabonun giderinden su geri geliyor, lavabo borusu tıkandı, lavabo tıkanıklığı. Gider problemlerinde ilk akla gelen isim istanbul tesisat kırmadan tıkanıklık açma mantığı ile evlere ve işyerlerine hizmet vermektedir. Tıkanan lavabo borusunda ki yağlanmaları ve tıkanıklıkları açmaya yarayan özel makinelerin hepsi kendi bünyemizde mevcuttur. İstanbul’un her ilçesinde servis hizmeti bulunan firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için bir telefon açmanız yeterlidir. Merkez telefon numaramızdan istediğiniz bölgeye servis yazdırabiliyorsunuz.  Evinize gelen ekipler ahlak ve yeterli derecede tecrübeye sahip profesyonel elemanlardan oluşmaktadır.

Banyonun ortasından su geri tepiyor gibi sorunlarınızda firmamız size kırmadan çözümler üretiyor. Mobil servis ağımız ile evinizin duvarları kırılmasın diyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Cihazla tıkalı bölgenin tespiti yapılıp makineler ile boru içerisine gönderdiğimiz robot tıkanıklığı görür bulur temizler. Lavabo açmak için zahmetli işlerle uğraşmanıza gerek yok, temizleme aparatları sayesinde lavabo borusu tamamen temizlenir. Tıkanan lavaboları açmak için bu iş için Avrupa teknolojisini ayağınıza kadar getirdik. Tıkanan lavaboları evinizin hiçbir yerini kırmadan açıyoruz. Herhangi hiçbir kirliliği yoktur. Evinizi kirletmeden kırmadan tıkanıklık açıyoruz. Açılan tıkanıklıklar için garanti veriyoruz. Açılmayan boru tıkanıklığında ise yüksek teknoloji ürünü tıkanıklığın olduğu bölgeyi noktasal olarak tespit eden detektörümüz sayesinde sorunlu bölge tespit edilerek sadece oranın kırılarak tamiratı mümkün olmaktadır.

Lavabo boruları neden tıkanır ?

Lavabo boruları genelde tesisat ustasının hatası sonucu oluşan problemlerdir. Boru için gerekli meyil verilmediği zaman su akışı çok yavaş olur. Yavaş akan yağlı su boruda zamanla kireç pas v.b. katı atık oluşmasına sebep olur. Yada kapalı dirsek diye tabir edilen 90 derece dirsek tesisatlar için çok tehlikelidir. Bu tür tesisatlar tıkanmalar çabuk olur. Bunun yerine 2 adet 45 derece dirsek kullanılması tavsiye edilir. Tıkanıklık oluşmaya başladıktan sonra lavabo giderinden akan su geri gelmeye başlar. Sifondan geri gelen suyla karşıladıktan sonra 0212 515 61 59 numaralı telefondan yardım alabilirsiniz.

Lavabo gideri tıkanıklığını eski zorlu yorucu sağlıksız ve zahmetli yöntemlerle çözmeyi geride bırakın. Tıkalı olan giderleri tıkanıklık açma makinesi ve kamera yardımıyla zahmetsizce açıyoruz. Tıkalı olan borunun içine kamera salarak tıkanıklığın neden kaynaklandığını görüntülüyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.