1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (30 oy, ortalama puan: 4,23 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

İstanbul Wc Tıkanıklık Açma Servisi

istanbul-tuvalet-wc-klozet-lavabo-gider-tikaniklik-acma-servisi

Firma olarak tıkanıklık açma işlemini, profesyonel kadromuzla yapmaktayız. İstanbul tuvalet açma firması olarak tuvalet tıkanıklığı açma, tıkanık lavabo ve her türlü boru tıkanmaları bu boruların görüntüleme sistemleri ile görüntülenmeleri bu işlemleri tek kalemde yapıp sizin sorunuzu en kısa sürede çözüyoruz.

Lavabo gideri tıkanması mutfak gideri tıkanıklığı tuvalet wc klozet tıkanık açma servisimiz ile siz değerli İstanbul halkına hizmet veriyoruz. İstanbul tesisat bu işin öncülerinden biridir. Firmamız kameralı tıkanıklık açma servisini ilk kuran firmalardandır. Çoğu firma kamera fiyatı pahalı olduğu için açtığı tıkanıklığı kamera ile göstermez firmamız ister kameralı ister kamerasız olarak tıkanıklığı açmaktadır. Mutlaka açılan tıkanıklığı kamera ile görüntületin. Çünkü açılan tıkanıklık sadece robotun geçebileceği kadar olabilir. Tam açılmayabilir. Bu yüzden tıkanan yerin bir daha tıkanmamasını sağlamak için görüntüleme yaptırın. Tıkanmaya neden olan şeyin ne olduğunu kamera ile görebilirsiniz. Kameralı tıkanıklık açma sadece İstanbul tesisatta çekinmeden arayın.

İstanbul tuvalet-mutfak-banyo gideri açma operasyon ekibimiz tıkanan giderleri teknik yöntemlerle çözer. Son derece modern ve kaliteli çalışır. Tıkanan banyo, duş, küvet giderinizi tıkanıklık açma makinesi yardımıyla kırma dökme yapmadan açar.

Kameralı tıkanıklık açma için telefonda mutlaka kamera istediğinizi belirtin. Çünkü bir çok şahıs bu işi bireysel olarak yapıyor ve bir şirket kurum olmadıkları için tıkanıklığı bir şekilde açıp suyun gitmesini sağlıyorlar ve siz sorunun çözüldüğünü düşünerek herhangi bir girişimde bulunmuyorsunuz kamera aklınıza dahi gelmiyor. Aradan 1 hafta geçtikten sonra tıkanan gider için ulaşmaya çalıştığınız usta telefonuna bakmayabilir çünkü her işin sonunda aynı sorun yaşanır. Kamerasız tıkanıklık açma işlemi bu kadar olur. Çünkü açan usta da bir şey görememiştir. Size söyleyeceği tek şey ben oradayken su gitti mi gitti yapacak başka bir şey yok diyecektir. Giderlerde tıkanmaların sebepleri vardır. Eğer kamera olmadan sebebini bilmediğiniz bir gideri açtıysanız suyun gitmiş olması tıkanıklığın açıldığı anlamına gelmez. Boru içindeki sert bir cisim yerinden oynasa da su gider ancak tekrar tıkanacaktır. Fakat kamera olsa cisim görülür çıkarılana kadar makine ile çalışma yapılır. Daha sonra tekrar kontrol edilir ve cismin gittiği hattın açıldığı görülünce işlem tamamlanmış olur. Böylece işe garanti de verilebilir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.