1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (17 oy, ortalama puan: 4,18 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
yuksek-basincli-makine-ile-boru-yikama

Yüksek Basınçlı Su ile Kanal ve Boru Yıkama Hizmeti

Pimaş boru tıkanıklığı ve gider tıkanmaları gibi her türlü boru tıkanmaları bu boruların görüntüleme sistemleri ile görüntülenmeleri basınçlı yıkama işlemleri tek kalemde yapıp başka bir firma daha armanıza gerek kalmadan sizin sorunuzu en kısa sürede çözüyoruz.

Basınçlı su ile kanal ve boru yıkama her zaman lazım olacak bir iş değildir. Bir gider tıkanır tıkanıklık açma makinesi ile müdahale edilir. Eğer tıkanıklık açma robotu ile yapılan işlem sonunda sonuç alınamaz ise taşınabilir vidanjör hizmetimiz ile yağ, inşaat atığı, çamur gibi pvc boruya yapışan yabancı maddeleri basınçlı su ile yıkıyoruz. Tıkalı boru açma, kamera ile tıkanıklık görüntüleme, noktasal tıkanıklık tespiti, hizmetlerimiz ile tüm İstanbul un ilçelerine hizmet vermekteyiz. Boru üzerindeki yağ, çamur gibi atık maddeleri temizlemek için taşınabilir su jeti ile boruların için temizliyoruz. Su kanal işlerinde üstün teknoloji ekipmanlarımız ile sorununuzu kesin çözüyoruz. Tıkalı tuvalet borusu veya atık su gider borularında kamera ile görüntüleme yapılıp tıkanan noktayı kırmadan tespit ediyoruz. İsteyen müşterilerimize basınçlı su ile yıkama yaparak tıkanıklığın bir daha olmamasını sağlıyoruz. Tesisatlardaki yanlış uygulamaları boruların içerisini görüntüledikten sonra müşterimize söylüyoruz.

Ayrıca otel, hastane ve Endüstriyel Fabrikalarla yapılacak bakım antlaşması ile aylık veya yıllık olarak atık su borularının yıkama işlemi yapılır. Tıkanıklık olduğunda ücretsiz müdahale yapılır.

Tıkalı gider boruları için verdiğimiz hizmetler

KANAL BORU HATLARIN YER ve GEÇTİĞİ GÜZERGAH TESPİTİ YAPIYORUZ.

KANAL BORU HATLARININ BASINÇLI SU İLE YIKAMA İŞLEMİNİ YAPIYORUZ.

ANA BORU TIKANMASI VEYA DİĞER BORULARDAKİ TIKANIKLIKLARI KIRMADAN TESPİT EDİP AÇIYORUZ.

KAMERA İLE GÖRÜNTÜLE YAPIP TIKANIKLIĞA SEBEP OLAN YABANCI MADDE VEYA YANLIŞ TESİSAT UYGULAMALARINI TESPİT EDİYORUZ.

LÖGAR TESPİTİ YAPIYORUZ.

Ağır şartlarda kullanıma uygun su jeti kanal ve boru yıkama makinemiz ile tıkalı tesisatlar açıldıktan sonra borunuzun içinin yıkanıp tertemiz olmasına yol açar. Kanal borularındaki kimyasal maddeleri çamuru yağı yıkamak için bizi arayabilirsiniz. Firmamız inşaat teslimlerinde giderlerin temizlenmesi ve görüntülenmesi hizmetlerini de vermektedir. Şantiyelerde gidere kaçan bir çok cismin yeni yapılan gider borusunda tıkanmaya sebep olacağını bilmelisiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.