1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (19 oy, ortalama puan: 4,42 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
robotla-kanal-tikanikligi-acma-kirmadan

ROBOTLA KANAL TIKANIKLIĞI AÇMA KIRMADAN

Patlayan lağım borularını kanal açma servisi sayesinde yaptırabilirsiniz. Kanalizasyon çukuruna gidemeyen atık sular evinizden taşmaya başlar. Tıkanmanın genel sebepleri arasında kanal borularında çökme olduğu ortaya çıkmaktadır. Toprağın ağırlığına daha fazla dayanmayan kanalizasyon boruları bir noktadan ezilerek pis suların önünü kapatır. Kanal açma makinesiyle tıkalı boruyu açtıktan sonra kamerayla tıkanıklığın nerede olduğunu size gösteririz. Çöken yerde bulunan boru uzun mesafede olduğu zaman her yeri kazarak bulmak gerekebilir. Bunun yerine aletle borunun çöken yerini buluyoruz. Kanal borusu nereden geçiyor, kaç metre derinlikten gidiyor bütün bu bilgileri verebiliyoruz.

Evinizde, bahçenizde kazı yapılmadan kanal tıkanıklığının açılmasını istiyorsanız firmamızdan yararlanabilirsiniz. Ekibimiz tıkalı kanalı açmak için önce detektörlü sistemler ile tıkalı olan bölgeyi tespit eder daha sonra robot hizmeti ile boruya susta gönderir. Çelik sustalar robot yardımı ile tıkalı noktada çalışma yapar. Kanal açma makinesi ile yapılan hizmetler doğrultusunda firmamız ilklerden biri olarak işini en iyi yapan firmadır. Açılan kanalın size ne kadar süre sonra tıkanacağı hakkında bile bilgi verir. Tecrübeli ekiplerimiz kanal görüntüleme kameraları sayesinde açılan borunun içerisinde tıkanmaya neyin sebep olduğunu gösterir. Detektörlü kameralara sahip sektöründe tek firma olmayı başaran firmamız tıkanıklığı açılmayan kanal borularında tıkanan yerin noktasal tespitini yapmaktadır.

Firmamız tuvalet ve lavabo gider borularında yaşan sürekli tıkanmaları araştırıp tıkanıklığa sebep olan ana kaynağın tespiti % 100 çözümle yapmaktadır. Kameralı sistemler ile boru içerisinde tıkanmaya neler sebep olmuş gider borunuzun tam olarak tıkanıklık neresinde sinyal gönderen kameralar ile bulmaktayız. İstanbul tesisat ekibi olarak her türlü boruda tıkanıklık açılır. Kanal tıkanıklıklarınızı en son teknolojiyle açıyoruz. İşlerinde profesyonel ustalarımız tıkanmış kanalları robot makine yardımıyla kırmadan evinize zarar vermeden son derece modern bir biçimde açar. Kamerayla görüntüleme yaparak sizin bilgi sahibi olmanızı sağlar. Açılan borunun içinde tıkanıklığa neyin sebep olduğunu gösterir. Tıkanıklık olan borunuzu açtırmak istiyorsanız tıkanıklığa neyin sebep olduğunu öğrenmek istiyorsanız bize ulaşıp servis formu yazdırmanız yeterli olacaktır. İstanbul Tesisat profesyonel ustalarıyla sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.