1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (30 oy, ortalama puan: 4,27 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Kanal Borusu Temizliği | Tesisat Borusu Yıkama

kanal-borusu-yikama-gider-temizligi

Aparman kanal boruları düzenli olarak 10 yılda bir temizlenmesi gerekir. Ülkemizde sadece belediyeler düzenli olarak kanalizasyon borularını yıkamaktadırlar. Günümüz şartlarında kanal borusu tıkanmadan kimse evine servis çağırmamaktadır. Boru ne zaman tıkanırsa o zaman tıkanıklığı açmak için usta çağırılır. Tıkanıklık açıldıktan sonra yapılan kontrollerde boru içerisinde bir kireç yada yağ tabakası oluşmuş ise bu boruları yüksek basınçlı yıkama makinemiz ile yıkayarak tertemiz hale getiriyoruz. Her türlü boru tıkanmaları ve bu boruların görüntüleme işlemlerini  aynı ekiple zamanında müdahale edip sorunuzu en kısa sürede çözüyoruz.

Yapılan her yapı malzemesinin belli bir süre ömrü vardır. Eski Türkiye şartlarında kaliteye önem vermeden döşenen atık su gider boruları daha 20 yılını doldurmadan sürekli tıkanıp vatandaşı değiştirmeye zorlamıştır. Yeni üretilen kanalizasyon borularında yağlanma çok fazla yaşanmamaktadır. Kullanıma bağlı olarak farklı marka ve modellerde kanalizasyon boruları üretilmektedir. Tesisat ustalarının furlara katılarak bu konuda teknik bilgiye sahip olamaları çok önemlidir. Çünkü iş yapılırken müşteriye hangi kanalizasyon borusu iyi derseniz müşteri onu almaktadır. Pis su borularını değiştirmeden kanal yıkama makineleri ile tesisat borularının içini temizliyoruz. Firmamız otellerin mutfak gider borularındaki aşırı yağlanmadan dolayı tıkanmaya yol açan tortuları ve yağları basınçlı tesisat borusu yıkama makineleri ile yıkayıp işletmenizin atık su borularının yıllık bakımını yapmaktadır.

Restorant, Otel, Cafe gibi işletmelerin mutfak gider borularında tıkanmadan dolayı sık sık yaşanan problemler firmamız tarafından kontrol altında tutularak temizliği yıllık bakımlar sayesinde yapılmaktadır. Boru içerisindeki daralmaları kamera ile tespit edip ilerleyen zamanlarda yaşanacak olası tıkanmaların önüne geçecektir.

Boru çeperinde biriken yağ ve katı atıklar zamanla boru çevresinde tortuya dönüşür. Kanal yıkama makinalarımız ve kanal açma robotları sayesinde bu problemlerin önceden önüne geçebilirsiniz.

Boruların içine biriken kir yağ peçete vs. zamanla boruların tıkanmasına sebep olur.Tıkanan boruları tıkanıklık açma makinesi yardımıyla zahmetsizce açıp dilerseniz kameralı görüntüleme yaparak borunun içinde biriken maddeleri size gösteriyoruz. İşinde uzman olan ustalarımız tıkanıklığı açtıktan sonra sizi konu hakkında bilgilendirir.

Bu içeriği paylaş

1 Yorum

  • nustafa ünsalanlar

    Evimde bulunan tüm kanalizasyon borularının temizliğini yaptırmak istiyorum. Ev müstakil dubleks bir konut geçen sene mutfak hattı yağlanma yaptığı için tıkanmıştı. bu sorun tekrarlamadan tüm boruların içini yıkatmak istiyorum.

  • Tüm yorumları göster

    Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.