1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (9 oy, ortalama puan: 4,22 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
kanal-boru-goruntuleme

Kanal Boru Görüntüleme-İstanbul Tesisat

İstanbul tesisat son sistem teknolojiyi avrupadan sonra Türkiye`ye getirdi. Son sistem teknolojinin getirdiği faydalar su tesisat sektöründe türkiyede yeni yeni uygulamaya başlamıştır. Firmamız bu işi yapan ilklerden ve lider firmalardan biri olarak fiyatlarında gayet uygundur. Teknolojinin getirdiği yenilikler ile borunuzda herhangi bir kırık çatlak varsa veya ek yerlerinde herhangi bir su sızıntısı gibi arızalar varsa hiçbir yeri kırmadan görüntüleme sistemi ile buluyoruz.

Boruların inşşat zamanında içlerinde kalan moloz veya katı atık gibi yapı malzemeler gider borularınızda zamanla tıkanmaya yol açabilir. bu tıkanıklıkları kanal ve boru görüntüleme sistemimiz ile su gider borunuzun içerisinde tıkanıklığa ne yol açtıysa gösterip tıkanıklığı açabiliyoruz.

Kamera ile su sızıntısı bulma konusunda lider firmalardan biri olan istanbul tesisat noktasal olarak kırık veya çatlak borunun yerini tespit edebilmektedir. Su kaçak tespitini noktasal buluyoruz. Su kaçağını neden olan inşaat zamanında kalan kırık ve çatlaklar zamanla alt tarafta kireç biriktiği için su üst yüzeye çıkmaya başlar. Üst yüzeyde bulunan çatlak veya kırıktan su sızmaya başlar. Gider borusu tıkanıklığı olduğu zaman da su ileri gidemediği için ek yerlerinden dışarı sızarak kaçağa neden olabilir. Boru tıkanmışsa bir an önce açılmalıdır. Peki ama kırmadan pimaş nasıl açılır?

Kırmadan tıkanıklığı açmanın mümkün hale geldiği bir zamanda yaşamaktayız ve bunun içinde yeni aletlerin oluşumuyla ortaya süper sonuçlar çıkmaktadır. Meydana gelen tıkanmalar artık çoğu zaman sorun hale gelecektir ama teknoloji boyutunun ve alt yapı çalışmalarının daha ileri seviyelere gitmesi sayesinde , tıkanmalar açılarak temizlenecektir. Kırmadan tıkanmaları çözmek ve bununla beraber ortaya sorunsuz çalışmaları da çıkararak , alt yapının sağlam şekilde oluşması da sağlanmış olunacaktır. Bu nedenlerden dolayı da , boru hatlar , giderler ve lavabo kısımlarında oluşan tıkanmalar daha iyi çözülmelere giderek , daha iyi  tekniklerle bu sorunun kökü çözülmüş olacaktır. Boru hatları da kırılmadan ve daha sağlam bir şekilde halledilmek için ortaya çıkan bu sorunu çözerken , tıkanmalara neden olan sorunlar en iyi şekilde açılarak sorunsuz bir temizleme meydana gelmiş olacaktır. Daha da önemlisi ortaya çıkan tıkanmalara bakıldığı zaman , mümkün olduğunca hızlı bir biçimde bu sorundan kurtularak , daha iyi sağlam şekillerde temizlenmelerin de meydana gelmesi artık mümkündür. Kırmadan tıkanıklık açılması ve boruların tamamen temizlenmesi için , yeni teknoloji makinelerle ortaya tertemiz işlerin çıkması mümkün duruma gelmiş olacaktır. Kırmadan tıkanıklığı halletmek ve boruların temizlik açısından daha net şekilde temizlenmesi için mümkün olduğunca net bir temizlik yapılması oluşmaktadır. Kırmadan tıkanıklığı daha doğal ve daha temiz bir biçimde halletmek için , kırılmaları engellemek için tam olarak uzman ellere teslim etmek gerekir. Aynı zamanda kırılmadan boru içlerini temizlemek daha doğal bir hale gelirken , daha temiz bir işçilik çıkması gerekmektedir. Kırılmaların daha verimli şekilde önlenmesi ve bunun da yanında avantajlı bir biçimde borulara hasar vermeden halledilmek için artık tıkanıklar açılacaktır. Boruların daha iyi şekilde açılması ve hasar vermeden sorunu halletmek için hızlı ve çabuk yöntemlerle bu sorunlar aşılmış olacaktır.

3. METREDE KIRIK OLAN YERİ GÖREBİLİRSİNİZ.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.