1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (28 oy, ortalama puan: 4,36 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

En Ucuz Gider Borusu Tıkanıklığı Açma Hizmeti

en-ucuz-gider-borusu-tikanikligi-acma-hizmeti

Gider borusu tıkanıklık işlemlerini ve birçok tıkanıklık işlemlerini yaptırmak sanıldığı gibi çok büyük paralar gerektirmiyor. Kaliteli ve uygun fiyatlarla, tıkanıklık sorunundan kurtulabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı ve her türlü boru tıkanmaları bu boruların görüntüleme sistemleri ile görüntülenmeleri bu işlemleri tek kalemde yapıp sizin sorunuzu en kısa sürede çözüyoruz. Robotla tıkanıklık açma mümkün olmasa bile elimizdeki sistemlerle nasıl bir yol izleneceği daha az hasarla nasıl çözüm üretilir bakılıyor.

Tıkalı gider boruları en ucuz fiyatlar ile açılıyor. Ancak ucuzunu arayıp kaliteden de ödün vermemek lazım. Tıkanıklığı açılan boruya garanti veriyoruz. En son teknoloji robot ve kamera sistemleri hangi sebepten olursa olsun tuvalet veya lavabo gider boruları içerisindeki tıkanıklığı kırmadan dökmeden açıyoruz. Yapılan işlem sonunda müşterimize daha iyi hizmet vermek için servis formunu doldurup garanti süresini yazıyoruz. Bizimle çalışan müşterilerimize petek temizliğinde uygun fiyatlar ile temizlik yapıyoruz. Kanal açma hizmetimiz ana pis su borularındaki tıkanmaları görüntülüyor ve açıyoruz. İstanbul`un tüm ilçe ve semtlerine hizmet verebilmekteyiz. Anadolu yakısında Maltepe de Avrupa yakasındaki merkezimiz ise Bahçelievler de bulunmaktadır. Her sabah personelimiz bu merkezlerden servis araçları ile ilk servislerine çıkarlar ve o bölgede akşama kadar devam ederler. Her bölgede araç bulunması çıkan arızalara çok daha çabuk ve kolayca ulaşma imkanı sağlıyor.

Ev ve işyerlerindeki çeşitli nedenlerden dolayı tıkanan atık su tesisatlarınızı boru içerisini görüntüleyen kamera sistemimizle tespit edip gerekli müdahaleyi kanal açma cihazlarımızla kırmadan en kısa sürede tıkanıklığı açıyoruz.Atık su boruları zaman içerisinde tıkanmakta ve bu tıkanıklıklar bina pis su tesisatına zarar vermektedir. Suyun borulardan akmayarak geri gelmesi bina içerisinde kötü kokulara sebep olur. Konutlarınızda ve işyerlerinizdeki atık su giderlerindeki tıkanıklıklara kesin çözüm. Teknolojik cihazlarla binanızı kırıp dökmeden kanal tesisatınızda arızayı tespit edip, tıkanıklığı açıyoruz.
Atık su wc giderleri ve lavabo giderlerindeki tıkanıkları kırmadan ekipmanlarımızla tespit edilip sorunsuzca açıyoruz. Bina içi bina dışı kanalizasyon, mutfak, banyo, tuvalet tıkanıklıklarını kırmadan açan firmamız sizlere kaliteyi, güveni ve en hızlı hizmeti sunuyor. Şimdi bizi arayn ve farkı kendi gözlerinizle görün.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.