1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (14 oy, ortalama puan: 4,29 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
kanal-tikanikligi-kirmadan-nasil-acilir

Boru Tıkanıklığı-Kanal Tıkanıklığı Kırmadan Nasıl Açılır ?

Bina atık sularında tıkanıklık oluşması durumunda önce rögara bakılmalıdır çünkü rögar tıkalıyken içerdeki boruya ne yaparsak yapalım açılmayacaktır. Eğer rögar kapağı varsa kapak açılıp tıkalı olup olmadığı görülebilir. Bazı rögarlarda suyun binaya geri tepmemesi için çek valf bulunur. Çek valf pis su giderinden dışarı akan suya engel olmaz ancak dışarıdan içeri su basarsa kapak ters yönde kapanır ve girişi engeller. Aşırı yağmurlarda veya sokaktaki ana kanalın taşmasıyla oluşacak geri tepmeler engellenmiş olur. Bina içi ve binadan sokağa giden borulardaki kırmadan tıkanıklık işlerini yapıyoruz.

Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı ve her türlü boru tıkanmaları bu boruların görüntüleme sistemleri ile görüntülenmeleri bu işlemleri tek kalemde yapıp sizin sorunuzu en kısa sürede çözüyoruz. Ve size en uygun fiyat seçenekleriyle hizmet vermekteyiz.

İstanbul ve tüm Türkiye genelinde tıkanıklık işleri yüzlerce firma tarafından yapılmaktadır. Ancak bu işinde kaliteli hizmet anlayışı ile yapılması çok önemlidir. Bir çok firma varken neden biz. Çünkü biz tıkanıklık makinemizin yanı sıra bir çok kameralı sistem ve donanıma sahibiz. Çünkü biz yaptığımız işin her zaman arkasındayız. Çünkü bize her aradığınızda ulaşabilirsiniz ve açamadığımız tıkanıklık için servis ücreti dahi almayız. Tıkanıklık açma işleminde önemli temel noktalar bunlardır. Bunun dışında tıkanıklık açma işlemini yapan kişinin de bir su tesisatı ustası olması gerekmektedir. Bazı firmalar tıkanıklık işine herhangi birinin yapabileceği bir iş olarak bakmakta ve daha önce hayatında su tesisatı işinde çalışmamış insanlara bir makine ve bir araç vererek servis işi yaptırmaktadır. Halbuki mevcut sorunu bir tesisatçı daha kolay anlar ve çözer. Ayrıca açılan tıkanıklık tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı her ne olursa olsun fark etmez. Tıkanıklık açıldıktan sonra 7 gün içinde tekrar tıkanırsa gelip ücretsiz açıyoruz.

Boru ve kanal tıkanıklarını son sistem tekniklerle ve modern bir şekilde borularınıza zarar vermeden tıkanıklık açma makinesi ve kameranın da yardımıyla kanal-boru-pimaş tıkanıklarını açıyoruz. Operasyon ekibimiz tıkanmış borunun içine kamera salarak borunun içine kaçan peçete,kağıt,bez vs gibi maddeleri görüntüler. Tıkanıklık açma makinesiyle tıkanıkları açar.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.